Цензор.НЕТ

03.04.19 08:44

Росія становить загрозу для країн НАТО, - американський сенатор Ріш

Сенатор нагадав про нові загрози, з якими країни Заходу зіткнулися останніми роками.

Росія становить загрозу для країн НАТО, - американський сенатор Ріш

Сенатор-республіканець Джеймс Ріш, який очолює комітет із закордонних справ Сенату, зарахував Росію до основних загроз для країн, що входять до складу НАТО. Про це він сказав під час слухань "70-річчя НАТО: Стратегічне партнерство у XXI столітті", які відбулися в стінах Сенату США, пише Голос Америки, передає Цензор.НЕТ.

Говорячи про значущість альянсу для безпеки в усьому світі, Ріш нагадав учасникам слухань про нові загрози, з якими країни Заходу зіткнулися останніми роками.

"Росія знову є загрозою для країн НАТО. Якщо у вас є які-небудь сумніви в цьому, то можете ... запитати про це владу Грузії та України, щоб зрозуміти, наскільки сьогодні небезпечна Росія", - заявив сенатор Ріш.

Він додав, що НАТО залишається єдиною міжнародною організацією, де всі члени мають однакові права, незалежно від важливості та розмірів країни-учасниці.

"В Альянсі однаково ставляться як до маленьких, так і до великих держав, тому що ми маємо враховувати думку кожної нації (що входить у НАТО)", - наголосив сенатор.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики