Цензор.НЕТ

03.04.19 15:02

Нагадаю Зе-команді, що зміни до законів ухвалює парламент, а не Президент, - Ірина Геращенко. ДОКУМЕНТ

Президент Порошенко ще півтора роки тому вніс до парламенту як невідкладний законопроект про скасування е-декларування для активістів.

Нагадаю Зе-команді, що зміни до законів ухвалює парламент, а не Президент, - Ірина Геращенко. ДОКУМЕНТ

Як інформує Цензор.НЕТ, про це на своїй сторінці у Facebook написала Перший заступник Голови Верховної Ради Ірина Геращенко, коментуючи вимоги, які висунула команда кандидата в Президенти Володимира Зеленського чинному Президенту Петру Порошенку.

"Штаб Зеленського звернувся до президента Порошенка з вимогою негайно скасувати е-декларування для громадських активістів. Нагадаю Зе-команді (бо Зе кандидат на концертах) - зміни до законів приймає ВР, а не президент. Президент Порошенко ще півтора роки тому вніс до парламенту як невідкладний законопроект про скасування е-декларування для активістів. Альтернативний, до речі, тоді внесла Ю. Тимошенко. ВР ці голосування успішно провалила...", - написала вона.

Водночас вона підкреслила, що команда президента Порошенка в парламенті голосувала "ЗА!" обидва законопроекти.

"Члени партії "Укроп", які підтримують Зе, в т. ч. кандидат у президенти Шевченко, який вже заявив, що молиться за перемогу кандидата Зе, - не голосували за жоден! Таке от зе...", - зазначила Геращенко.

"Не хочу вас засмучувати, зе-команда, але така ж смішна ситуація і за голосування в першому читанні законопроекту про вибори до парламенту. Почніть із себе і закличте своїх депутатів - фанів і критиків П голосувати ЗА, а не зе.

Дуже хочеться дебатів. Не собачих боїв, а саме нормальних і фахових дебатів, у тому числі щодо повноважень гілок влади. Кого ви там на віце-спікера у вашій команді плануєте? Я готова подебатувати, як він чи вона не дуже зайняті на концертах", - резюмувала віце-спікер ВР

Нагадаю Зе-команді, що зміни до законів ухвалює парламент, а не Президент, - Ірина Геращенко 01
Нагадаю Зе-команді, що зміни до законів ухвалює парламент, а не Президент, - Ірина Геращенко 02
Нагадаю Зе-команді, що зміни до законів ухвалює парламент, а не Президент, - Ірина Геращенко 03

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики