Цензор.НЕТ

03.04.19 16:57

Після повернення Криму, Донбасу і виплати репарацій за майже 400 років окупації, - Омелян про переговори щодо авіасполучення з РФ

Міністр інфраструктури Володимир Омелян виступає проти переговорів з Росією про відновлення прямого авіасполучення між країнами до повернення Криму і східних територій до складу України.

Після повернення Криму, Донбасу і виплати репарацій за майже 400 років окупації, - Омелян про переговори щодо авіасполучення з РФ

Про це він заявив у коментарі "Інтерфакс-Україна", передає Цензор.НЕТ.

"Після повернення окупованого Криму і східних територій України, виплати репарацій за майже 400 років окупації ми обов'язково повернемося до переговорів з Росією, Татарстаном, Чечнею і Сибіром з питань прольоту над їхніми територіями та дозволу для авіаційних компаній цих держав пролітати транзитом над територією України", - заявив Омелян.

Як раніше повідомляв Цензор.НЕТ, сьогодні, 3 квітня 2019 року Кабінет міністрів України ввів заборону на нерегулярні польоти в Росію. Це сталося після того, як народний депутат Юрій Бойко і політик, кум Путіна Віктор Медведчук злітали в Москву і провели там "переговори" з газових питань. 3 квітня Росавіація запропонувала провести переговори і відновити повітряне сполучення на регулярній і чартерній основі між Росією і Україною в повному обсязі.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики