Цензор.НЕТ

03.04.19 17:45

ЄС відмовив Великій Британії в ще одному відстроченні Brexit

Британський парламент має схвалити угоду про Brexit до 12 квітня. Якщо цього не буде зроблено, жодних відтермінувань більше не буде

ЄС відмовив Великій Британії в ще одному відстроченні Brexit

Про це заявив у Європарламенті голова Єврокомісії Жан-Клод Юнкер, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на DW.

"12 квітня - остання дата для затвердження Палатою громад угоди про Brexit. Якщо цього не буде зроблено до цієї дати, жодне подальше коротке відтермінування не буде можливим", - сказав Юнкер.

Він зазначив, що дуже імовірним сценарієм є вихід Сполученого Королівства з ЄС без угоди, опівночі 12 квітня.

"Це не той результат, якого я хочу. Але це результат, до якого, я впевнений, готовий ЄС", - заявив Юнкер.

Нагадаємо, напередодні прем'єр-міністр Великої Британії Тереза Мей після 7-годинного екстреного засідання уряду заявила, що проситиме у ЄС ще одну відстрочку. Цей час їй потрібен, щоб переконати парламентаріїв підтримати угоду з Євросоюзом про Brexit.

Велика Британія приєдналася до ЄС у 1973 році і стане першою країною, яка його покине. Законопроект про Brexit передбачає скасування акта про Європейські співтовариства 1972 року, на підставі якого країна вступила в Європейський Союз, а також заміну законів Євросоюзу британськими.

Рішення вийти з ЄС схвалив референдум, який відбувся у Великій Британії близько трьох років тому. Тоді датою Brexit було призначено 29 березня 2019 року. Угоду з Євросоюзом про умови такого виходу уряд Терези Мей розробляв майже два роки.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики