Цензор.НЕТ

03.04.19 19:29

Зеленський викликав Порошенка на дебати на НСК "Олімпійський" із трансляцією на всіх каналах. ВIДЕО

Кандидат у президенти України Володимир Зеленський погодився на проведення дебатів з Петром Порошенком, але висунув низку умов.

Як передає Цензор.НЕТ, про це йдеться на Фейсбук-сторінці Команди Зеленського.

Зеленський заявив: "Звертаюся до Петра Порошенка. Ви кличете мене на дебати. Мріяли, що я втечу, відморожусь, сховаюсь. Ні. Я це не Ви в 14 році.

Я приймаю виклик. Ось мої умови. Чекаю Вас тут. На НСК "Олімпійський". Дебати відбудуться перед народом України. Всі канали мають право транслювати дебати наживо. Всі журналісти маю право бути присутніми. Кандидати повинні обов'язково пройти медичну експертизу і довести народу, що серед них немає ні алкоголіків, ні наркоманів. Країні потрібен здоровий президент.

В знак поваги як мінімум до третини громадян Ви повинні публічно сказати, що дебати відбудуться не з маріонеткою Кремля чи Коломойського, не з ватником, не з малоросом, не з бидлом, не з клоуном, а з кандидатом у президенти України Володимиром Зеленським. Даю Вам 24 години. Думай... те".

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Зеленський готовий до дебатів. Їхню форму і місце озвучить пізніше, - спікер штабу Разумков

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики