Цензор.НЕТ

04.04.19 09:41

Мей домовилася з опозицією щодо варіанта Brexit

Прем'єр-міністр Великої Британії Тереза ​​Мей погодила з лідером лейбористів Джеремі Корбіном програму реалізації Brexit.

Мей домовилася з опозицією щодо варіанта Brexit

Про це пише Цензор.НЕТ із посиланням на DW.

"Ми погодили програму співпраці, щоб реалізувати Brexit заради британського народу, захистити робочі місця і гарантувати безпеку", - наводить телеканал слова представника уряду Великої Британії. За словами співрозмовника телеканалу, обидві сторони виявили готовність домовлятися і бажання залишити позаду невизначеність, яка пов'язана із майбутнім Brexit.

Інформацію про погоджене рішення, яке "допоможе вивести Brexit з глухого кута", журналістам підтвердив і представник лейбористів.

Напередодні зустрічі Мей та Корбіна заступник міністра Великої Британії щодо Brexit Робін Волкер заявив, що він розуміє занепокоєння тим, що уряд співпрацює з опозицією. Водночас він нагадав, що обидві партії обіцяли поважати підсумки референдуму 2016 року, під час якого британці проголосували за вихід з ЄС. "Робота з опозицією є некомфортною для нас у політичній сфері, але вона - задля національних інтересів", - зазначив Волкер.

Нагадаємо, що 2 квітня Мей заявила, що проситиме у Європейського Союзу більше часу для того, щоб знайти спільне рішення щодо Brexit разом з опозиційною Лейбористською партією. Її заява прозвучала після більш ніж семигодинної урядової зустрічі, яка була присвячена пошуку виходу з глухого кута, в якому Лондон опинився в процесі виходу з ЄС. А 1 квітня Палата громад удруге відкинула всі запропоновані їй альтернативи угоди з Brexit.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики