Цензор.НЕТ

04.04.19 08:55

"Стадіон, так стадіон", - Порошенко погодився на дебати із Зеленським на НСК "Олімпійському". ВIДЕО

Президент України Петро Порошенко відповів на умови кандидата в президенти Володимира Зеленського про участь у дебатах на НСК "Олімпійському".

Як інформує Цензор.НЕТ, про це йдеться в опублікованому Президентом у ніч на четвер відеоролику в Twitter.

"Володимире Олександровичу. Я радий, що ви, хоч і якось невпевнено, але прийняли запрошення провести дебати. Ми з вами дуже різні. Головна відмінність - стрілки наших геополітичних компасів показують у діаметрально протилежні сторони світу. Моя країна - це сильна європейська Україна, яка ніколи, за жодних обставин, ні перед ким не стане на коліна", - наголосив Порошенко.

Він зауважив, що дебати кандидатів у президенти - це не шоу, а серйозна дискусія про стратегію розвитку держави, її цінності, історичний вектор і пріоритети: "А виборча кампанія визначає майбутнє країни на роки і десятиліття вперед, тут не до жартів".

Глава держави зазначив, що "бути президентом і Верховним Головнокомандувачем - це не гра і не бажання сподобатися... це означає нести відповідальність за людей, нести відповідальність за країну і всередині країни, і на міжнародному рівні. І дебати роблять це не заради видовища на стадіоні".

"Країна не просто обирає, вона довіряє свою долю ... Правила дебатів прописані в законі про вибори Президента, почитайте, будь ласка. Вони можуть відбуватися на базі Суспільного телебачення з трансляцією по всіх телеканалах для десятків мільйонів людей. Такі вже встановлено правила. Але стадіон, так стадіон. Я чекаю на Вас, Володимире Олександровичу", - резюмував Порошенко.

Стадіон, так стадіон, - Порошенко погодився на дебати із Зеленським на НСК Олімпійському 01

Нагадаємо, раніше Зеленський, який за підсумками першого туру виборів випередив Порошенка за набраними голосами майже вдвічі (30,24% проти 15,95% після опрацювання 99,99% протоколів), запропонував провести дебати "перед усім народом" на стадіоні "Олімпійський".

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики