Цензор.НЕТ

04.04.19 14:36

НАТО підштовхує владу України до "нових провокацій" у Чорному морі, - МЗС РФ

Дії та заяви Північноатлантичного альянсу підштовхують українську владу до провокацій у Чорному морі.

НАТО підштовхує владу України до "нових провокацій" у Чорному морі, - МЗС РФ

Як передає Цензор.НЕТ, про це йдеться в заяві російського зовнішньополітичного відомства з нагоди 70-річчя НАТО.

"Північноатлантичний блок не збирається відмовлятися від нарощування військово-політичної конфронтації з Росією. Ключове завдання Альянсу загалом не змінюється з моменту його утворення в 1949 році - згуртувати лави союзників під прапором стримування "загрози зі сходу"", - йдеться в повідомленні.

У МЗС РФ вважають, що попри те, що в НАТО формально декларують готовність до діалогу з Росією, конкретних кроків там не роблять.

"Триває нарощування коаліційних потенціалів Альянсу і подальше вдосконалення військової інфраструктури біля наших кордонів для оперативного перекидання сил і засобів на схід. Додаткові кошти виділяються також на розвиток системи протиракетної оборони, безпілотників і винищувачів нового покоління", - зазначають у російському МЗС.

Там наголосили, що після мілітаризації північного сходу Європи, "раніше спокійного з військової точки зору", в НАТО вирішили наростити свою військову присутність у Чорному морі.

"Посилюються всі компоненти - повітряний, наземний і морський. Американський постійний представник при НАТО заявляє, що це робиться "для гарантованого проходження українських суден", тобто підштовхує Київ до нових провокацій", - йдеться в повідомленні.

У МЗС вважають, що НАТО варто припинити "воскрешати загрозу зі сходу" і зайнятися деескалацією військово-політичної напруженості "в інтересах миру".

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики