Цензор.НЕТ

04.04.19 15:38

Перемогти у війні на Донбасі можна дипломатією, економічним зростанням та реальним зміцненням армії, - Зеленський

Журналісти напередодні виборів поставили однакові запитання кандидатам у президенти. Серед тих, хто відповів, був і Володимир Зеленський.

Перемогти у війні на Донбасі можна дипломатією, економічним зростанням та реальним зміцненням армії, - Зеленський

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Радіо Свобода.

На запитання, чий Крим, Зеленський відповів: "Крим - це Україна. Був, є і буде". Відповідаючи на запитання, що почалося на сході України навесні 2014 року і триває досі, він заявив: "У нас "віджали" нашу територію. Але це тимчасово". А даючи відповідь на запитання, як зупинити війну, він заявив: "Війну зупинити неможливо. У війні ти або програєш, або виграєш. Ми можемо перемогти. Дипломатією, економічним зростанням та реальним зміцненням армії".

На запитання, яким буде ваш перший указ на посаді президента України в разі перемоги на виборах, Зеленський відповів: "Це буде указ, яким буде затверджено план дій із запровадження в Україні справжнього народовладдя. Також подам законопроекти "Про зняття недоторканності з Президента України, народних депутатів і суддів", "Про імпічмент Президента України", "Про відкликання народного депутата України".

Відповідаючи на запитання про те, які три країни, на його думку, є головними стратегічними партнерами України, кандидат у президенти відповів: "Все ситуативно. Стратегічними партнерами у яких питаннях, яких напрямках? Життя мінливе, ми маємо співпрацювати зі всіма державами, які не загрожують нашій незалежності та суверенності, на вигідних для України умовах".

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики