Цензор.НЕТ

04.04.19 15:56

На 13 дільницях у Миколаївській області повторно перерахували бюлетені, - ОПОРА

На Миколаївщині довелося повторно перераховувати бюлетені на 13 виборчих дільницях через помилки, недотримання порядку транспортування та зберігання виборчої документації.

На 13 дільницях у Миколаївській області повторно перерахували бюлетені, - ОПОРА

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ, про це повідомив координатор спостереження за виборами в Миколаївській області мережі "Опора" Дмитро Баштовий.

За його словами, на одній з ОВК невідома жінка викрала один екземпляр протоколу.

"На Миколаївщині бюлетені повторно перераховували на 13 виборчих дільницях. Найбільш розповсюдженими причинами перерахунку голосів є механічні помилки, недотримання порядку транспортування та зберігання виборчої документації, неуважність членів ДВК. На одній з ОВК невідома жінка викрала один примірник протоколу", - сказав Баштовий.

Зокрема, окружна виборча комісія №128 призначила повторний підрахунок голосів виборців на дільниці №480799 через те, що був порушений порядок транспортування документації. За словами членів дільничної виборчої комісії, сталася прикрість: голова ДВК, чоловік поважного віку, просто забув заклеїти пакет.

ОВК №129 перерахувала бюлетені з дільниці №480911, тому що 1 квітня біля її приміщення до членів ДВК підійшла невідома жінка, яка представилася членом окружкому та попросила передати їй протоколи ДВК. Тоді відкрила пакет, дістала звідти перший примірник протоколу і втекла. Її досі шукають.

На ТВО №127, №130 та №131 відбувався перерахунок бюлетенів через помилки в заповненні протоколу. На восьми дільницях ТВО №132 це сталося тому, що комісія завчасно погасила протоколи або не дотрималася порядку транспортування виборчої документації.

Представник "Опори" додав, що перерахунок бюлетенів на окружних виборчих дільницях затягнув процес встановлення підсумків голосування.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики