Цензор.НЕТ

04.04.19 17:04

"Суспільне" проведе дебати 19 квітня між 19:00 і 22:00 в будь-якому варіанті, - Аласанія

19 квітня між 19 і 22 годинами "Суспільне" проведе дебати в будь-якому варіанті, навіть незалежно від того, чи з'являться кандидати на пост президента України.

"Суспільне" проведе дебати 19 квітня між 19:00 і 22:00 в будь-якому варіанті, - Аласанія

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на "Детектор медіа", про це сказав 4 квітня голова правління Національної громадської телерадіокомпанії України Зураб Аласанія.

"19 квітня між 19 та 22 годинами ми маємо цей час забронювати під дебати, з’являться кандидати чи ні. Якщо не з’являться кандидати, то будуть загальні картинки. Ми готові до дебатів обох кандидатів. Це обов’язково. Це закон. Згідно з законом України та постановою ЦВК жорстко прописаний формат, по хвилинах, не передбачено навіть ведучих, є модератор. До будь-яких інших варіантів ми так само готові", – сказав він.

Зазначається, що в п'ятницю, 19 квітня, відбудуться офіційні дебати, інші форми дискусій - це політична агітація, за яку повинні платити кандидати в президенти. Ці зустрічі кандидатів у президенти можуть відбутися до 19 квітня.

Зураб Аласанія сказав, що модератором дискусії кандидатів буде ведучий ток-шоу "Зворотний відлік" Павло Казарін. Офіційні дебати буде модерувати Мирослава Барчук.

За його словами, представники НГТУ зв'язалися з обома штабами кандидатів у президенти, зустріч має відбутися 5 квітня.

Аласанія додав, що формат дебатів прописаний постановою ЦВК

Як повідомлялося, у відеозверненні до Порошенка Зеленський висунув вимогу звернутися до 1/3 громадян України і публічно сказати, що дебати відбудуться не з "маріонеткою" Кремля або Коломойського, не з "ватником", не з малоросом, не з бидлом і не з клоуном, а з кандидатом у президенти Володимиром Зеленським".

Як повідомлялося, Порошенко прийняв виклик Зеленського на дебати на "Олімпійському", але підкреслив, що дебати - це не шоу, яке відбувається на стадіоні. Він також зазначив, що правила дебатів прописані в Законі "Про вибори Президента" і можуть проходити на базі Суспільного телебачення з трансляцією по всіх телеканалах для десятків мільйонів людей.

Як встановлює стаття 62 Закону "Про вибори Президента", теледебати проводяться в останню п’ятницю перед днем повторного голосування між 19 та 22 годинами в прямому ефірі, тривалістю не менше 60 хвилин. Теледебати транслюються на Першому національному каналі Національної телекомпанії України та Першому каналі Національної радіокомпанії України, а також можуть безкоштовно транслюватися іншими каналами мовлення. Кандидати на посаду Президента України беруть участь у теледебатах особисто. У разі відмови одного з кандидатів на посаду Президента України взяти участь у теледебатах або неможливості його участі в них виділений для теледебатів час надається іншому кандидату на посаду Президента України для проведення передвиборчої агітації.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики