Цензор.НЕТ

04.04.19 19:21

За дебати на "Олімпійському" повинні платити штаби кандидатів у президенти, оскільки це політична агітація, - глава НСТУ Аласанія

Виборчі штаби повинні будуть зі своїх фондів оплатити трансляцію дебатів кандидатів у президенти на НСК "Олімпійський".

За дебати на "Олімпійському" повинні платити штаби кандидатів у президенти, оскільки це політична агітація, - глава НСТУ Аласанія

Про це заявив голова НСТУ Зураб Аласанія, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.

"Дебати на НСК "Олімпійський" не будуть офіційно вважатися дебатами. За державний кошт дебати мають бути проведені на телеканалі, а на НСК "Олімпійський" - це політична агітація. І власне, штаби мають платити за це. Штаби мають заплатити кожному каналу, які це будуть транслювати, бо це буде агітація. Так само вони зобов'язані заплатити за проведення таких дебатів", - зазначив Аласанія.

Нагадаємо, у відеозверненні до Порошенка Зеленський висунув вимогу звернутися до 1/3 громадян України і публічно сказати, що дебати відбудуться не з "маріонеткою Кремля або Коломойського, не з "ватником", не з малоросом, не з бидлом і не з клоуном, а з кандидатом у президенти Володимиром Зеленським".

Пізніше Порошенко прийняв виклик Зеленського на дебати на "Олімпійському", але наголосив, що дебати - це не шоу, яке відбувається на стадіоні. Він також зазначив, що правила дебатів прописані в Законі "Про вибори Президента" і можуть проходити на базі Суспільного телебачення з трансляцією по всіх телеканалах для десятків мільйонів людей.

Як визначає стаття 62 Закону України "Про вибори Президента", теледебати проводяться в останню п'ятницю перед днем ​​повторного голосування між 19 та 22 годинами в прямому ефірі, тривалістю щонайменше 60 хвилин. Теледебати транслюються на Першому національному каналі Національної телекомпанії України та Першому каналі Національної радіокомпанії України, а також можуть безкоштовно транслюватися іншими каналами мовлення. Кандидати на пост Президента України беруть участь у теледебатах особисто. У разі відмови одного з кандидатів на пост Президента України взяти участь в теледебатах або неможливості його участі в них, виділений для теледебатів час надається іншому кандидату на пост Президента України для проведення передвиборчої агітації.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики