Цензор.НЕТ

04.04.19 18:49

Зеленський не прийде здавати аналізи на "Олімпійський", піде в приватну лабораторію, - штаб. ВIДЕО

Кандидат у президенти Володимир Зеленський відмовився здавати аналізи в медичній частині НСК "Олімпійський". Він запрошує Петра Порошенка здати аналізи в "незалежній лабораторії".

Про це заявив радник штабу Зеленського Дмитро Разумков, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на "Інтерфакс-Україна".

"Ви розумієте, насправді є певна заангажованість у різних державних структур і залежність від представників влади", - пояснив Разумков.

Радник запросив Порошенка здати аналізи в приватному медичному центрі.

"При всій повазі до "Олімпійського", я думаю, що є незалежні майданчики. Тому завтра о 8 ранку ми запрошуємо і нашого опонента, і вас усіх в Eurolab - це абсолютно незалежна лабораторія, де можна буде здати аналізи і ні в кого не виникне питань про те, що десь хтось щось підтасував, спробував вплинути", - заявив Разумков.

Напередодні, 3 квітня кандидат у президенти Володимир Зеленський викликав президента Петра Порошенка на дебати на НСК "Олімпійський". Зеленський також зажадав, щоб перед дебатами обоє кандидатів здали аналізи. За його словами, це необхідно, щоб переконатися: на посаду президента не претендують ні алкоголіки, ні наркомани.

Порошенко прийняв виклик Зеленського на дебати на "Олімпійському".

Сьогодні, 4 квітня спікер виборчого штабу Петра Порошенка Олег Медведєв заявив, що президент завтра о 9 ранку чекає в медичній частині НСК "Олімпійський" (Київ) кандидата в президенти, шоумена Володимира Зеленського для здачі аналізів.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики