Цензор.НЕТ

04.04.19 19:57

"Фарс" і "повний дурдом", - західні оглядачі про суперечку Зеленського і Порошенка з приводу дебатів

Західні політологи і журналісти здивовані щораз новішими вимогами, якими обростає питання проведення дебатів між Порошенком і Зеленським. "Час жартів і імпровізацій має закінчитися", - вважають вони.

"Фарс" і "повний дурдом", - західні оглядачі про суперечку Зеленського і Порошенка з приводу дебатів

Про це пише в оглядовій статті "Голос Америки", інформує Цензор.НЕТ.

"Повний фарс", - пише про відмову Зеленського здавати аналізи на "Олімпійському" Джона Фішер, кореспондент BBC у Києві.

Перед цим журналіст заявив, що згода Порошенка на проходження аналізів "перетворила божевільні вибори в Україні на повний дурдом".

"Таке не придумаєш. Президент великої європейської країни погодився здати аналізи на алкоголь і наркотики у відповідь на вимоги його суперника на виборах для проведення дебатів на стадіоні "Олімпійський", - написав у Twitter про згоду Порошенка на здачу аналізів журналіст PBS Саймон Островський.

Тим часом Фішер також припускає, що Зеленський своїми діями намагається саботувати власну кампанію.

"Самознищення?" - пише журналіст. - "Шлях до перемоги у другому раунді для Зеленського полягав у тому, щоб бути стриманим і робити те ж, що і раніше. Навіщо він зараз змінює тактику? Він має переконувати людей, що він серйозний, а не навпаки".

Деякі коментатори відзначають, що поведінка Зеленського вказує на те, що він перш за все - комедіант, і йде всупереч манері поведінки, яка принесла йому переконливу перемогу в першому турі.

"Зеленський домігся прекрасного результату в першому турі, тому що був стриманим і тримався подалі від бруду. Його перемога гарантує серйозне ставлення до нього. Але він знову поводиться, як комедіант, він постійно висуває нові вимоги, коли Порошенко викриває його блеф. Ось тепер Зеленський вже хоче Тимошенко в модератори", - зазначає журналіст "Радіо Свобода" Крістофер Міллер.

На те, що поведінка Зеленського шкодить його ж досягненням, вказує дослідник аналітичного центру Carnegie Балаш Ярабік.

"Час жартів і імпровізацій в Україні має закінчитися. Зеленський не може і не повинен ховатись та віджартовуватись у час, який лишився до другого туру", - вважає Ярабік.

"Шоу має тривати", - підводить підсумок того, що відбувається Ніна Янкович, експерт аналітичного центру Kennan Institute.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики