Цензор.НЕТ

04.04.19 20:54

Зеленський уникає незалежного обстеження на алкоголь і наркотики, - штаб Порошенка

Ділитися аналізами зі своїми прихильниками - безумовне право кандидата Володимира Олександровича Зеленського.

Зеленський уникає незалежного обстеження на алкоголь і наркотики, - штаб Порошенка

Як передає Цензор.НЕТ, про це в Фейсбуці повідомляє прес-служба штабу Петра Порошенка

У повідомленні зазначається: "Але слід враховувати, що власник лабораторії "Євролаб" Андрій Пальчевський є політично заангажованою "зіркою" каналів Віктора Медведчука.

Крім того, згідно з повідомленнями низки авторитетних українських ЗМІ, він відкрито висловлює свої симпатії до Володимира Зеленського. Все це означає, що Пальчевський не зможе об'єктивно розглянути біологічні проби і зразки, відібрані для аналізу.

Сенс же медичної експертизи полягає в її об'єктивності, неупередженості та довірі з боку суспільства. Саме такого обстеження з незрозумілих нам причин і уникає кандидат Зеленський".

Напередодні, 3 квітня кандидат у президенти Володимир Зеленський викликав президента Петра Порошенка на дебати на НСК "Олімпійський". Зеленський також зажадав, щоб перед дебатами обоє кандидатів здали аналізи. За його словами, це необхідно, щоб переконатися: на посаду президента не претендують ні алкоголіки, ні наркомани.

Порошенко прийняв виклик Зеленського на дебати на "Олімпійському".

4 квітня спікер виборчого штабу Петра Порошенка Олег Медведєв заявив, що президент завтра о 9 ранку чекає в медичній частині НСК "Олімпійський" (Київ) кандидата в президенти, шоумена Володимира Зеленського для здачі аналізів.

Пізніше, кандидат у президенти Володимир Зеленський відмовився здавати аналізи в медичній частині НСК "Олімпійський". Він запросив Петра Порошенка здати аналізи в "незалежній лабораторії".

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики