Цензор.НЕТ

04.04.19 22:19

Завтра мають початися прямі переговори між штабами з приводу дебатів на "Олімпійському", - штаб Зеленського

5 квітня мають розпочатися прямі переговори між командами кандидатів у президенти Петра Порошенка і Володимира Зеленського щодо проведення передвиборчих дебатів у НСК "Олімпійський".

Завтра мають початися прямі переговори між штабами з приводу дебатів на "Олімпійському", - штаб Зеленського

Про це в ефірі "Громадського" заявив координатор "Зе" команди Олександр Корнієнко, інформує Цензор.НЕТ.

"Я думаю, що завтра почнеться процес переговорів на цю тему з участю Суспільного, наших представників і представників Петра Порошенка. Буде знайдено той варіант, який найбільше відповідатиме очікуванням суспільства", - сказав він.

На запитання, чи відбудуться врешті-решт ці дебати, Корнієнко відповів: "Сподіваюся, що так - і за формою, і за змістом, і за переліком питань. Володимир сказав у ніч виборів, що він готовий і, якщо це потрібно суспільству, то треба проводити дебати. Навіть якщо ми розуміємо, що є багато ризиків перекручування цього процесу через те, що якось на це може тиснути діюча влада й еліта".

Напередодні, 3 квітня кандидат у президенти Володимир Зеленський викликав президента Петра Порошенка на дебати на НСК "Олімпійський". Зеленський також зажадав, щоб перед дебатами обоє кандидатів здали аналізи. За його словами, це необхідно, щоб переконатися: на посаду президента не претендують ні алкоголіки, ні наркомани.

Порошенко прийняв виклик Зеленського на дебати на "Олімпійському".

4 квітня спікер виборчого штабу Петра Порошенка Олег Медведєв заявив, що президент завтра о 9 ранку чекає в медичній частині НСК "Олімпійський" (Київ) кандидата в президенти, шоумена Володимира Зеленського для здачі аналізів.

Після цього  Зеленський заявив, що не прийде здавати аналізи в "Олімпійський" і запросив Порошенка в приватну лабораторію. Він також висунув ще одну вимогу до дебатів: "арбітром" на них має бути екс-кандидат у президенти Юлія Тимошенко. Тимошенко відповіла на цю пропозицію, що ще "є час подумати".

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики