Цензор.НЕТ

04.04.19 23:19

Деякі члени команди Порошенка поширювали фейк щодо ролика Зеленського про дебати

Відразу кілька членів команди діючого президента Петра Порошенка поширили в соцмережі фейк про переможця першого туру виборів Володимира Зеленського.

Деякі члени команди Порошенка поширювали фейк щодо ролика Зеленського про дебати

Перший віце-спікер Верховної Ради, яка обиралася від БПП, Ірина Геращенко та два депутати від БПП Марія Іонова і Володимир Ар'єв опублікували пости, в яких стверджували, що корпоративні права на відеоролик Зеленського про дебати на НСК "Олімпійський" належать російській компанії, передає Цензор.НЕТ.

"Ще президентом не став, а вже передав корпоративні права на себе Росії. Kedoo_Entertainment_Russia - фірмочка, яка має корпоративні права на ролик на НАШОМУ стадіоні. Що далі? Російські танки в Києві на запрошення любителя Раші? А чо, хароший ролик можна буде зняти" , - написала Геращенко.

Вона також опублікувала скріншот, який нібито мав свідчити про правдивість її слів.

Деякі члени команди Порошенка поширювали фейк щодо ролика Зеленського про дебати 01

Подібний пост написав і нардеп від БПП Володимир Ар'єв.

"Хочете дізнатися у кого авторські права на виборчі агітки Зе? Правда, цікаво? Виборча кампанія, напевно, того ж авторства. Стиль видає", - написав Ар'єв у Twitter.

Пізніше Ар'єв зазначив: "Спочатку мені аргументовано довели про рос. компанію в авторських правах ролика Зе - це правда. Тепер аргументовано довели, що це рос.компанія захоплює піратським чином популярні відео. Попередній пост видалив.


Деякі члени команди Порошенка поширювали фейк щодо ролика Зеленського про дебати 02

Також, ймовірно, схоже повідомлення писала і депутат від БПП Марія Іонова, оскільки зараз на її сторінці є пост про те, що вона "проти неправдивих новин", тому "видаляю".


Деякі члени команди Порошенка поширювали фейк щодо ролика Зеленського про дебати 03

Своє повідомлення про російську фірму, якій нібито продався Зеленський, видалила й Ірина Геращенко.

"До фейків і аферистів ставлюся негативно. Тому фейки видаляю і визнаю, якщо був фейк. PS. Це про дорогий і пафосний ролик Зе про стадіон. Його знімали місцеві продакшн, як з'ясувалося, а РФ - компашки просто відразу радісно його залили собі і позначили свого фаворита на українських виборах", - написала Геращенко, але не назвала вартості ролика.

Вона додала, що юрист Ольга Деркач, яка є професіоналом в авторському праві, пояснила, що "це фіктивний правовласник, робот, який автоматично забиває авторські права на весь контент, який був використаний у новинах РФ".

Деякі члени команди Порошенка поширювали фейк щодо ролика Зеленського про дебати 04

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики