Цензор.НЕТ

04.04.19 22:49

ЄС закликав Росію припинити підживлювати грошима і зброєю конфлікт на Донбасі

Європейський Союз глибоко занепокоєний інформацією про присутність російської військової техніки та особового складу в непідконтрольних уряду України районах Донбасу та закликає Росію негайно припинити підживлювати конфлікт.

ЄС закликав Росію припинити підживлювати грошима і зброєю конфлікт на Донбасі

Про це йдеться у заяві Європейського Союзу на засіданні Постійної ради ОБСЄ у четвер у Відні, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.

"Ми в черговий раз закликаємо Росію негайно припинити підживлювати конфлікт, надаючи фінансову і військову підтримку збройним формуванням, і ми залишаємося глибоко занепокоєними інформацією про присутність російської військової техніки і особового складу в районах, які контролюються підконтрольними Росії збройними формуваннями", - йдеться у заяві

Зазначається, що ЄС залишається непорушним у своєму заклику до всіх сторін негайно і в повному обсязі виконати Мінські угоди та поважати свої зобов'язання з метою досягнення сталого політичного врегулювання конфлікту відповідно до принципів і зобов'язань ОБСЄ.

"Ми закликаємо Росію повністю взяти на себе відповідальність у цьому відношенні і використати свій великий вплив на збройні формування, які вона підтримує, щоб повністю виконати Мінські зобов'язання. Повага до цих принципів та зобов'язань має бути відновлена", - зазначається у заяві.

Також підкреслюється, що тривалість економічних санкцій Європейського Союзу проти Росії пов'язана з повним виконанням Мінських угод.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики