Цензор.НЕТ

05.04.19 08:39

На тлі відсутності масових порушень у першому турі виборів зафіксовано наявність "аномальних дільниць", - Аваков

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков заявляє про наявність виборчих дільниць, на яких під час першого туру голосування на президентських виборах спрацювали схеми "каруселей" і масове вкидання бюлетенів.

На тлі відсутності масових порушень у першому турі виборів зафіксовано наявність "аномальних дільниць", - Аваков

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна, про це розповів міністр у четвер увечері в ефірі програми "Право на владу" на телеканалі "1+1".

"Є елементи сітки в країні, де кандидати платили за голоси... Десь їх зловили з грошима і списками, а десь ця ситуація пройшла. І ми бачимо наразі за результатами голосування так звані аномальні дільниці, коли дві дільниці в двадцяти метрах одна від одної дають різницю за одного з кандидатів у плюс 30%", - наголосив Аваков.

За його словами, це стосується переважно дільниць у Донецькій області.

"Ми зафіксували кілька ситуацій, коли бюлетені вкидали пачкою, людей затримували", - сказав він. Також, як зазначив А.Аваков, були випадки, коли люди вкидали кілька бюлетенів, і були випадки, коли людям видавали бюлетені за фальшивими документами.

"З цього приводу є досить багато кримінальних проваджень. З одного боку, я вам кажу, що вибори відбулися спокійно і добре, а з другого боку, у нас за день голосування 60 кримінальних проваджень, із них 42 - купівля голосів", - підсумував глава МВС.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики