Цензор.НЕТ

05.04.19 09:03

Там немає лабораторії. Дуже дивне було запрошення, - Зеленський пояснив, чому не захотів здавати аналізи на "Олімпійському"

Кандидат у президенти України Володимир Зеленський пояснив, чому не захотів здавати аналізи на "Олімпійському".

Там немає лабораторії. Дуже дивне було запрошення, - Зеленський пояснив, чому не захотів здавати аналізи на "Олімпійському"

Про це він сказав у коментарі після здачі аналізів у лабораторії "Євролаб", передає Цензор.НЕТ.

"У мене ще ніколи не було прес-конференції з приводу аналізів. Не знаю про що говорити. Здав кров. Крові з мене викачали, але, слава Богу, її в мене багато. Кров молода. Глибокий аналіз, через три дні ми отримуємо результат на електронну пошту. Всім покажемо", - розповів він.

Також Зеленський висловив готовність здати на аналіз волосся та нігті: "Скажуть - будемо. Готовий".

"Там (на "Олімпійському". - Ред.) немає лабораторії. ...Ніхто не знає про існування медичної лабораторії експертизи там. Тому дуже дивне було запрошення", - сказав Зеленський.

Відповідаючи на закид про те, що він нібито обрав для здачі аналізів лабораторію свого "друга", Зеленський наголосив: "Я знаю "Борис". Я знаю Пальчевського. Ще знаю "Сінево". Ми говоримо не про тих, хто бере кров ... Ми говоримо про лабораторію. Не просто взяли кров, а тут (у "Євролабі". - Ред.) є лабораторія".

Нагадаємо, 3 квітня кандидат у президенти Володимир Зеленський викликав президента Петра Порошенка на дебати на НСК "Олімпійський". Зеленський також зажадав, щоб перед дебатами обидва кандидати здали аналізи. За його слова, це необхідно, щоб переконатися: на посаду президента не претендують ні алкоголіки, ні наркомани.

Порошенко прийняв виклик Зеленського на дебати на "Олімпійському".

4 квітня спікер виборчого штабу Петра Порошенка Олег Медведєв заявив, що президент завтра, 5 квітня, о 9 ранку чекає в медичній частині НСК "Олімпійський" (Київ) кандидата в президенти Володимира Зеленського для здачі аналізів.

Пізніше Володимир Зеленський запропонував Юлії Тимошенко стати "незалежним арбітром" на дебатах між ним і Петром Порошенком.

5 квітня Зеленський у прямому ефірі здав аналізи в приватній клініці.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики