Цензор.НЕТ

05.04.19 10:31

Це неповага до Юлії Володимирівни та її виборців, - Порошенко про пропозицію Зеленського. ФОТО

Пропозиція Володимира Зеленського до Юлії Тимошенко виступити ведучою дебатів кандидатів у президенти є неповагою до неї і до її виборців.

Це неповага до Юлії Володимирівни та її виборців, - Порошенко про пропозицію Зеленського. ФОТО

Про це заявив глава держави Петро Порошенко, після здачі аналізів на НСК "Олімпійський", коментуючи вимогу кандидата в президенти Володимира Зеленського про те, щоб екс-кандидат у президенти Юлія Тимошенко була ведучою на дебатах, передає Цензор.НЕТ.

"Моя позиція така: дебати - це не шоу. Я вважаю, що подібне принизливе або легковажне звернення - це неповага до політика Юлії Володимирівни Тимошенко, яка посіла третє місце. До речі, це неповага до її виборців, а понад 2,5 млн громадян проголосували за Юлію Володимирівну, щоб вона сьогодні була в такій ролі, яку їй сьогодні спробував відвести Володимир Зеленський. Виборців потрібно поважати. Я з великою повагою ставлюся до виборців Юлії Тимошенко, і з великою повагою ставлюся до тих, хто проголосував за Володимира Зеленського. Вони висловили свою позицію. Я буду робити все можливе, для того, щоб переконати людей у ​​другому турі проголосувати за мене. Але подібне ставлення я вважаю негідним", - заявив Порошенко.

Це неповага до Юлії Володимирівни та її виборців, - Порошенко про пропозицію Зеленського 01

Порошенко після здачі аналізів на НСК "Олімпійський" спілкується з пресою.

Це неповага до Юлії Володимирівни та її виборців, - Порошенко про пропозицію Зеленського 02

Фото: Олег Богачук, Цензор.НЕТ

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики