Цензор.НЕТ

05.04.19 10:35

"Жодних психоактивних речовин не виявлено", - результати експрес-тестів Порошенка (оновлено)

Експрес-тести не виявили психоактивних речовин в аналізах президента України Петра Порошенка.

порошенко,анализы

Про це повідомляє кореспондент Цензор.НЕТ.

"Ми використовували кілька способів виявлення психоактивних речовин в організмі. Це були й експрес-тести, результати яких уже є. Жодних психоактивних речовин не виявлено", - озвучив результати Володимир Ярий, головний лікар Київської міської наркологічної клінічної лікарні "Соціотерапія".

"Наркологічний огляд охоплював дві важливі складові: безпосередньо огляд лікарем і відбір біологічних матеріалів для проведення лабораторного токсикологічного дослідження. У цьому випадку ми відібрали кров, сечу та волосся з волосяним фолікулом. Дослідження проводилося 4 медичними закладами: "Борис", "Медіком", лікарня швидкої допомоги та наркологічна лікарня Києва", - додав він.

"Упродовж найближчих двох годин у нас буде можливість провести детальніше дослідження за допомогою мас-селективного газового хроматографа. Рівно через 2 години ми матимемо інформацію про наявність чи відсутність алкоголю в крові. Більш тривалий термін необхідний для дослідження волосся з волосяним фолікулом. За попередньою інформацією, ця процедура може тривати до 2 тижнів, але ми докладатимемо всіх зусиль, щоб цю процедуру максимально скоротити", - зазначив Ярий.

Нагадаємо, 3 квітня кандидат у президенти Володимир Зеленський викликав президента Петра Порошенка на дебати на НСК "Олімпійський". Зеленський також зажадав, щоб перед дебатами обидва кандидати здали аналізи. За його слова, це необхідно, щоб переконатися: на посаду президента не претендують ні алкоголіки, ні наркомани.

Порошенко прийняв виклик Зеленського на дебати на "Олімпійському".

4 квітня спікер виборчого штабу Петра Порошенка Олег Медведєв заявив, що президент завтра, 5 квітня, о 9 ранку чекає в медичній частині НСК "Олімпійський" (Київ) кандидата в президенти Володимира Зеленського для здачі аналізів.

Пізніше Володимир Зеленський запропонував Юлії Тимошенко стати "незалежним арбітром" на дебатах між ним і Петром Порошенком.

5 квітня Зеленський у прямому ефірі здав аналізи в приватній клініці. Пізніше Порошенко здав аналізи на НСК "Олімпійський".

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики