Цензор.НЕТ

05.04.19 11:04

Перший заступник голови ДФС Білан про чергову замовну інформатаку: Раніше вже "торгував" біткоїнами, тепер "кришую" контрабанду на $100 млн

Перед конкурсами на посади керівників Державної податкової служби та Державної митної служби була спроба зробити інформаційну атаку на першого заступника голови ДФС Сергія Білана.

Перший заступник голови ДФС Білан про чергову замовну інформатаку: Раніше вже "торгував" біткоїнами, тепер "кришую" контрабанду на $100 млн

Як передає Цензор.НЕТ, про це на сторінці в Facebook повідомив сам Білан.

Він зазначає, що зазвичай про замовні публікації дізнаються вже тоді, коли їх починають розганяти через різні "зливні бачки", оскільки такі ресурси не перевіряють інформацію, а просто виконують бажання замовників.

Але, підкреслює Белан, є й інша журналістика, якою займаються професійні порядні люди, не готові публікувати фейки навіть за великі гроші.

"Й цього разу саме від журналістів дізнався, що певні особи вперто шукають виконавців, які б за винагороду попрацювали над "удосконаленням" мого іміджу, причому у вкрай стислі строки (випадковий збіг, звичайно, з конкурсами на посади керівників ДПС та Держмитслужби, на які я свою кандидатуру, до речі, подавати не збираюсь)", - пише Білан.

"Якщо раніше я вже "торгував" у промислових масштабах біткойнами й майже "вигравав" чемпіонати світу "у танчики", то тепер "кришую" контрабанду на суми, які страшно уявити. І щоб це виглядало більш-менш правдоподібним, замовники ввіпхнули журналістам перелік підприємств, які начебто діляться особисто зі мною незаконними прибутками (наводжу нижче). Могли б для ефекту збільшити його у 3-5-10 разів (чого соромитись?), та очевидно сподобалась кругла сума у $100 млн", - зазначає заступник голови ДФС.

Перший заступник голови ДФС Білан про чергову замовну інформатаку: Раніше вже торгував біткоїнами, тепер кришую контрабанду на $100 млн 01

Він підкреслює, що жодним чином це не є правдою, і, до того ж, щодо частини структур проводяться процесуальні дії і є кримінальні провадження, а інші завдяки замовникам "чорного піару" взяті в ретельне вивчення дотримання податкового законодавства. Крім цього, про ситуацію поінформовано і в.о. голови ДФС.

"Звичайно, як тільки щось схоже з’явиться у ЗМІ, подам заяву до суду та правоохоронних органів і наполягатиму на об‘єктивному розслідуванні. До речі, у будь-який час готовий пройти перевірку на поліграфі, а люди, яким замовники пропонували за гроші сфабрикувати фейки, готові дати свідчення у суді. Маю дуже цікаві матеріали, які опублікую у разі необхідності", - написав Білан.

Перший заступник голови ДФС Білан про чергову замовну інформатаку: Раніше вже торгував біткоїнами, тепер кришую контрабанду на $100 млн 02

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики