Цензор.НЕТ

05.04.19 11:06

НСК "Олімпійський" має технічні можливості для проведення дебатів, але поки що не отримував запитів на їхнє проведення, - заступник гендиректора Анісімов

НСК "Олімпійський" (Київ) поки не отримував запитів на проведення дебатів між кандидатами в президенти України Петром Порошенком та Володимиром Зеленським.

НСК "Олімпійський" має технічні можливості для проведення дебатів, але поки що не отримував запитів на їхнє проведення, - заступник гендиректора Анісімов

Про це повідомив заступник генерального директора НСК "Олімпійський" Віктор Анісімов, повідомляє кореспондент Цензор.НЕТ.

"До сьогодні ми не отримали жодного офіційного звернення щодо проведення дебатів на НСК "Олімпійський" - ні від Центральної виборчої комісії, ні від Суспільного телебачення як організатора дебатів згідно із законодавством запитів не надходило", - сказав він журналістам у п'ятницю на НСК "Олімпійський".

В.Анісімов повідомив, що вартість проведення дебатів на "Олімпійському" не можна назвати, оскільки "наразі немає технічного завдання, що необхідно для того, щоб належним чином провести дебати".

Водночас він наголосив, що НСК "Олімпійський" має технічні можливості для проведення дебатів, якщо буде ухвалено відповідне рішення.

"Якщо надійде заявка з технічним завданням, буде зустріч із представниками ЦВК, Суспільного телебачення і штабів кандидатів у президенти України, щоб визначити технічні умови та вимоги до проведення дебатів", - зазначив В.Анісімов.

За його словами, на цій зустрічі будуть ухвалені рішення про технічну підтримку, охорону, гарантування безпеки на "Олімпійському".

"І насамперед, важливе питання - буде це з глядачами чи ні", - додав заступник гендиректора.

Відповідаючи на запитання, чи можна технічно допустити глядачів на дебати, Анісімов сказав: "Ми ж провели Лігу чемпіонів, фінал. Все можливо, але питання в тому, яке рішення ухвалить ЦВК".

Також він повідомив, що 19 квітня стадіон вільний, а для монтажу обладнання необхідні щонайменше два дні, тому бажаний крайній термін для подачі заявки на проведення дебатів 17 квітня.

Нагадаємо, 3 квітня кандидат у президенти Володимир Зеленський викликав президента Петра Порошенка на дебати на НСК "Олімпійський". Зеленський також зажадав, щоб перед дебатами обидва кандидати здали аналізи. За його слова, це необхідно, щоб переконатися: на посаду президента не претендують ні алкоголіки, ні наркомани.

Порошенко прийняв виклик Зеленського на дебати на "Олімпійському".

4 квітня спікер виборчого штабу Петра Порошенка Олег Медведєв заявив, що президент завтра, 5 квітня, о 9 ранку чекає в медичній частині НСК "Олімпійський" (Київ) кандидата в президенти Володимира Зеленського для здачі аналізів.

Пізніше Володимир Зеленський запропонував Юлії Тимошенко стати "незалежним арбітром" на дебатах між ним і Петром Порошенком.

5 квітня Зеленський у прямому ефірі здав аналізи в приватній клініці. Пізніше Порошенко здав аналізи на НСК "Олімпійський".

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики