Цензор.НЕТ

05.04.19 13:28

Остаточні результати першого туру виборів президента можуть бути встановлені вже в неділю, - заступник голови ЦВК Радченко

У Центральній виборчій комісії допускають, що остаточні результати першого туру виборів президента України попередньо можуть бути встановлені в неділю, 7 квітня.

Остаточні результати першого туру виборів президента можуть бути встановлені вже в неділю, - заступник голови ЦВК Радченко

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна, про це на брифінгу в перерві засідання ЦВК у п'ятницю сказав заступник голови комісії Євген Радченко.

"Ми сподіваємося, що за завтрашній день (6 квітня - Ред.) зробимо практично всі процедури для того, щоб післязавтра встановити результати виборів, але підкреслюю, що це попередня інформація", - сказав він.

Він повідомив, що ЦВК вже прийняла 197 зі 199 протоколів від окружних комісій. Ще протоколи від двох комісій із Херсонської та Миколаївської областей в дорозі, і в п'ятницю мають прибути в ЦВК.

Радченко також зазначив, що кілька окружкомів ще маємо уточнити свої протоколи за рішенням ЦВК.

"Їх зараз близько 15. Можливо, ця цифра буде змінюватися, оскільки протоколи ще обробляються в окружних комісіях", - пояснив він.

Крім того, в п'ятницю ЦВК завершила прийом протоколів зі 101 виборчої дільниці закордонного виборчого округу.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики