Цензор.НЕТ

05.04.19 14:29

Іноземці та українці вже питають про квитки на дебати Зеленського і Порошенка, - НСК "Олімпійський"

Громадяни України та іноземці вже шлють запити в НСК "Олімпійський" щодо квитків на дебати кандидатів у президенти Володимира Зеленського та Петра Порошенка.

Іноземці та українці вже питають про квитки на дебати Зеленського і Порошенка, - НСК "Олімпійський"

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на "Громадське", зокрема, на дебати готові приїхати охочі з Німеччини і Великої Британії.

"На сьогодні заявок на 19 квітня НСК "Олімпійський"не отримував ні від комерційних структур, ні від інших. Дата вільна. Якщо говорити про підготовку до дебатів, то заявку на проведення можуть подавати два суб'єкти: ЦВК чи Суспільне телебачення. На сьогодні ми не отримали офіційного звернення ні від одного, ні від іншого суб'єкта", - заявив заступник директора НСК "Олімпійський" Віктор Анісімов.

Він додав, що "Олімпійський" буде забезпечувати виключно технічні умови проведення дебатів: світло, сигнал, чистота тощо. Організацією буде займатися НСТУ.

Анісімов також зазначив, що зараз неможливо назвати суму проведення дебатів, оскільки вартість вираховують з огляду на вимоги, які висуває організатор. Він додав, що НСК знадобиться не менше двох-трьох днів на організацію заходу.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики