Цензор.НЕТ

05.04.19 14:41

Адвокату Вишинського Доманському оголошено підозру в незаконній приватизації, - Сарган

Адвокату Андрію Доманському, який, зокрема, здійснює захист керівника "РИА Новости-Украина" Кирила Вишинського, оголошено підозру в незаконній приватизації будівлі в історичному центрі Києва.

Адвокату Вишинського Доманському оголошено підозру в незаконній приватизації, - Сарган

Про це повідомила "Інтерфакс-Україна" прес-секретар Генерального прокурора України Лариса Сарган, передає Цензор.НЕТ.

За її словами, А.Доманський незаконно приватизував комунальну власність в українській столиці на користь офшорної компанії, після чого продав будівлю резиденту України.

Прес-секретар уточнила, що слідчі Генпрокуратури проводять досудове розслідування у кримінальному провадженні щодо незаконної приватизації нежитлового будинку комунальної власності на території Державного історико-архітектурного заповідника "Стародавній Київ" по вул. Петра Сагайдачного, 25-д, в Києві.

"За результатами досудового розслідування 5 квітня 2019 року доведено до відома про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, за ч.2 ст.233, ч.2 ст.209 КК України адвокату Ради адвокатів Київської області, який в складі групи осіб, за попередньою змовою, здійснив незаконну приватизацію комунальної власності територіальної громади Києва на користь офшорної компанії і надалі здійснив її легалізацію шляхом продажу резиденту України", - розповіла Л.Сарган.

Крім того, за її словами, 2 квітня 2019 року в цьому ж кримінальному провадженні був сповіщений про підозру керівник підприємства, задіяного в незаконній схемі приватизації у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.233 Кримінального кодексу України, тобто в незаконній приватизації

У свою чергу, адвокат Руслан Берещенко також поінформував про вручення повідомлення про підозру А.Доманському. "Заступник генерального прокурора України оголосив і вручив повідомлення про підозру нашому другові, колезі, відомому адвокату і публічній особі Андрію Доманському", - розповів він.

За даними адвоката, в понеділок, 8 квітня, планується розгляд клопотання сторони обвинувачення про застосування щодо А.Доманського запобіжного заходу у вигляді застави.

Р.Берещенко також зазначив, що текст повідомлення про підозру в частині обґрунтування обвинувачення "не витримує жодної критики", додавши, що підозра "фактично асоціювала в одне ціле адвоката з його клієнтом, якому адвокат надавав правову допомогу".

У січні 2019 року повідомлялося про обшуки за трьома адресами, в тому числі у А.Доманського. Тоді в Генпрокуратурі пояснили, що вони пов'язані з провадженням за фактами відчуження шляхом приватизації майна комунальної власності за зниженою ціною.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики