Цензор.НЕТ

05.04.19 18:24

Порошенко відмовився коментувати розслідування НАБУ про корупцію його друга Кононенка в енергетиці

Президент Петро Порошенко не відповів на прохання журналістів програми "Схеми" прокоментувати розслідування про причетність його соратника Кононенка до розкрадань в обленерго.

Порошенко відмовився коментувати розслідування НАБУ про корупцію його друга Кононенка в енергетиці

Про це Цензор.НЕТ повідомляє з посиланням на "Радіо Свобода".

Знімальна група "Схем" намагалася двічі отримати коментар Петра Порошенка. У день першого туру виборів президент спочатку пообіцяв відповісти на це запитання після того, як проголосує у Будинку офіцерів в Києві, але згодом проігнорував прохання журналіста про коментар.

Досі редакція не отримала також письмової відповіді на офіційний запит на ім’я президента, відправлений 27 березня під час підготовки розслідування. Не відреагували на повідомлення від редакції і співробітники прес-служби президента.

Нагадаємо, журналісти-розслідувачі телепрограми "Схеми: корупція в деталях - RFERL" (спільний проект "Радіо Свобода" і телеканалу "UΛ: Перший") у передачі, що вийшла ввечері 28 березня, стверджують, що екс-депутат Верховної Ради від партії "Батьківщина" Дмитро Крючков через керовану ним компанію "Енергомережа" організовував у 2015 році схеми виведення коштів з державних енергопостачальних компаній (обленерго) в інтересах, зокрема, бізнесменів Ігоря і Григорія Суркісів, а також народного депутата з фракції "Блок Петра Порошенка" Ігоря Кононенка.

Фігурант розслідування Ігор Кононенко заявив, що журналісти "вдалися до брудних політтехнологій" і пообіцяв подати до суду.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики