Цензор.НЕТ

05.04.19 17:54

Зеленський замінив документ із результатами аналізу, виправивши дату здачі

Кандидат у президенти Володимир Зеленський опублікував у Facebook результати здачі аналізу на наркотики, де дата забору крові вказана 2 квітня. Однак пізніше документ був замінений на інший, де дату замінили на 5 квітня.

Як передає Цензор.НЕТ про зміни в опублікованих документах свідчать дані в Facebook.

Зеленський замінив документ із результатами аналізу, виправивши дату здачі 01

Раніше Зеленський оприлюднив у Facebook результати комплексного аналізу на наркотики, проведеного приватною лабораторією в Києві. Слідів будь-якої наркотичної речовини в його організмі не знайшли. У документі датою взяття матеріалу було зазначено 2 квітня.

Зеленський замінив документ із результатами аналізу, виправивши дату здачі 02

Пізніше документ із результатами замінили на інший, де дата взяття матеріалу вказана 5 квітня.

Зеленський замінив документ із результатами аналізу, виправивши дату здачі 03

Раніше було оприлюднено результати аналізів Петра Порошенка. У його крові не виявлено алкоголю. Результати дослідження волосся, які можуть показати наявність в організмі слідів наркотичних речовин, мають бути готові впродовж двох тижнів.

Нагадаємо, раніше в.о. міністра охорони здоров'я Уляна Супрун розповіла, що аналізи на наркотики може якісно виконати далеко не кожна лабораторія. За її словами, найдовше сліди наркотичних речовин зберігаються у волоссі людини.

У штабі Петра Порошенка заявили, що незадоволені тим, що Володимир Зеленський не здав на аналіз зразки волосся. Це необхідно для виявлення в організмі слідів наркотичних речовин.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики