Цензор.НЕТ

05.04.19 18:52

У нашій історії з аналізами стався казус, - Зеленський пояснив заміну документів

Медичний центр Eurolab, який брав аналізи у кандидата в президенти Володимира Зеленського, заявив, що в результатах аналізу вказав неправильну дату забору крові.

Про це повідомляється на сторінці медичного центру, передає Цензор.НЕТ.

"Приносимо Вам свої вибачення за невірно вказану дату реєстрації матеріалу. Після забору крові пробірка надходить до відділу пробопідготовки та сортування матеріалу, де працівником реєструється дата отримання матеріалу. Працівник відділу помилково замість цифри 5 натиснула 2. Просимо врахувати хвилювання співробітника", - заявили в компанії.

"Ми виправили цю помилку і надіслали Вам результат з вірною датою реєстрації", - додали там.

В Eurolab запевнили, що "ця помилка оператора абсолютно не впливає на результат дослідження".

Зеленський прокоментував повідомлення компанії в такий спосіб: "У нашій історії з аналізами стався казус".

У нашій історії з аналізами стався казус, - Зеленський пояснив заміну документів 01

Зауважимо, що крім різної дати забору крові в документах також відрізняється підпис виконавця медичного дослідження. Однак прізвище виконавця одне і те саме.

У нашій історії з аналізами стався казус, - Зеленський пояснив заміну документів 02

У нашій історії з аналізами стався казус, - Зеленський пояснив заміну документів 03

Нагадаємо, раніше кандидат у президенти Володимир Зеленський опублікував у Facebook результати здачі аналізу на наркотики, де дата забору крові вказана 2 квітня. Однак пізніше документ був замінений на інший, де дату вже замінили на 5 квітня.

Згідно з результатами аналізів, слідів будь-якої наркотичної речовини в його організмі не знайшли.

Раніше було оприлюднено результати аналізів Петра Порошенка. У його крові не виявлено алкоголю. Результати дослідження волосся, які можуть показати наявність в організмі слідів наркотичних речовин, мають бути готові впродовж двох тижнів.

Нагадаємо, раніше в.о. міністра охорони здоров'я Уляна Супрун розповіла, що аналізи на наркотики може якісно виконати далеко не кожна лабораторія. За її словами, найдовше сліди наркотичних речовин зберігаються у волоссі людини.

У штабі Петра Порошенка заявили, що незадоволені тим, що Володимир Зеленський не здав на аналіз зразки волосся. Це необхідно для виявлення в організмі слідів наркотичних речовин.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики