Цензор.НЕТ

05.04.19 20:32

Порошенко і Зеленський мають пояснити виборцям свої пріоритети на 5 років, - євродепутат Хармс

Депутат Європарламенту Ребекка Хармс закликала лідерів президентських перегонів Володимира Зеленського та Петра Порошенка пояснити свої програми виборцям та представити пріоритети у своїй політиці на наступні 5 років.

Порошенко і Зеленський мають пояснити виборцям свої пріоритети на 5 років, - євродепутат Хармс

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Громадське.

"Мій заклик до 2 кандидатів: поясніть ваші програми, запропонуйте українцям, якими є ваші пріоритети на 5 років, як саме протистояти бідності, як виграти війну на сході, війну проти України, і окупацію. Як спілкуватися з Заходом", – зазначила вона.

Хармс наголосила, що має більше питань до Зеленського, але й політика діючого президента сфокусована на загальних речах.

"Для нас позиції президента Порошенка ясніші, але я також скажу, що у своїй кампанії він сфокусований на загальних речах: "армія, мова, віра". Це також не є відповіддю на те, що багато хто з українців чекають", – додала Хармс.

Євродепутатка також зазначила, що загалом в ЄС заспокоєні тим, що вибори в Україні є вільними і сподіваються, що надалі компанія "не буде жахливою".

"Попри війну і окупацію і всі проблеми, процес був конкурентним. З певними проблемами, але конкурентним. Ми всі схрестили пальці і Євросоюз чекає, що кампанія не буде жахливою, без ескалацій, буде змістовною і українські громадяни отримають і почують альтернативи розвитку від двох кандидатів", – наголосила Хармс.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики