Цензор.НЕТ

06.04.19 08:43

Зеленський представить свою команду до дебатів, - Разумков

Кандидат у президенти Володимир Зеленський представить до дебатів свою команду, з якою буде працювати в разі перемоги на виборах.

Зеленський представить свою команду до дебатів, - Разумков

Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомив спікер передвиборчого штабу Володимира Зеленського Дмитро Разумков в ефірі ток-шоу "Голос народу" на телеканалі "112 Україна".

"Команду, Зеленський сказав, представить до кінця другого туру, до виборів він представить людей на ключові посади. Я думаю, що так (представить свою команду до дебатів. - Ред.), бо дев’ятнадцятого дебати, це останній день, потім настає "день тиші", - зазначив Разумков, відповідаючи на запитання ведучого про те, чи представить Зеленський свою команду перед дебатами.

Нагадаємо, 3 квітня кандидат у президенти Володимир Зеленський викликав президента Петра Порошенка на дебати на НСК "Олімпійський". Зеленський також зажадав, щоб перед дебатами обидва кандидати здали аналізи. За його словами, це необхідно, щоб переконатися: на посаду президента не претендують ні алкоголіки, ні наркомани.

Порошенко прийняв виклик Зеленського на дебати на "Олімпійському".

4 квітня спікер виборчого штабу Петра Порошенка Олег Медведєв заявив, що президент 5 квітня о 9 ранку чекає в медичній частині НСК "Олімпійський" (Київ) кандидата в президенти Володимира Зеленського для здачі аналізів.

Пізніше Володимир Зеленський запропонував Юлії Тимошенко стати "незалежним арбітром" на дебатах між ним і Петром Порошенком.

5 квітня Зеленський у прямому ефірі здав аналізи в приватній клініці. Пізніше Порошенко здав аналізи на НСК "Олімпійський".

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики