Цензор.НЕТ

06.04.19 21:15

Перезавантаження НАЗК і САП, робота СБУ і НАБУ, кадрові питання, - Порошенко зустрівся із представниками громадських організацій

Сьогодні президент Петро Порошенко запросив представників громадських організацій на зустріч. Було близько 15-20 учасників. Діалог тривав понад дві години.

Перезавантаження НАЗК і САП, робота СБУ і НАБУ, кадрові питання, - Порошенко зустрівся із представниками громадських організацій

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на facebook-сторінку громадської організації "Центр протидії корупції".

Так, Порошенко визнав, що такі зустрічі і відверта комунікація з громадськими організаціями мали відбуватися раніше.

Громадські працівники озвучили президенту чотири пріоритети антикорупційного порядку денного:

1)"Перезавантаження НАЗК та САП: Порошенко підтримує необхідність перезавантажити ці органи. Найближчим часом від імені коаліції громадських організацій ми надішлемо президенту тексти законопроектів з нашим баченням такого перезавантаження.

2) СБУ. Порошенко за позбавлення функцій економіки цього органу. Водночас, функцій економічних розслідувань мають позбутися і інші правоохоронні органи, зокрема поліція. Шлях до цього - нова служба фінансових розслідувань/нацбюро фінансових розслідувань. Наш ключовий месадж: незалежна процедура обрання керівника такої служби із залученням міжнарождних експертів за прикладом відбору суддів Антикорсуду", - зазначається в повідомленні.

3)"Обговорювали також кадрові питання стосовно Семочка та Демчини. Президент розуміє токсичність цих людей на їх посадах. Сподіваємося, що вони полетять з посад найближчим часом. Ну хоча би хтось один з них ще до виборів".

4)НАБУ. Президент підтримує директора Артема Ситника, хоча має зауваження щодо роботи органу. Порошенко наголосив, що не втручається в роботу НАБУ.

5) Антикорупційні судді будуть призначені Президентом в найближчі кілька днів.

6)Звільнення Гордєєва та Рищука - цю вимогу ініціативи Хто замовив Катю Гандзюк? озвучили кілька учасників зустрічі. Відповідь Порошенка: сьогодні після розмови з Президентом Гордєєв підписав заяву на звільнення. Офіційно він буде звільнений з посади керівника ОДА через 7-8 днів.

Яким би корисним такий діалог був і для президента Порошенка, і для громадських активістів, і для всієї України, якби він відбувся вчасно. Водночас, цінуємо та поважаємо визнання Президентом своїх помилок. Це сильний крок. Помилки можна виправити конкретними діями, деякими вже в найближчі дні. Адже довіра власне і вибудовується діями - з цим ми погодилися з Президентом", - резюмують громадські працівники.

Перезавантаження НАЗК і САП, робота СБУ і НАБУ, кадрові питання, - Порошенко зустрівся із представниками громадських організацій 01

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики