Цензор.НЕТ

07.04.19 14:38

Мангер - Порошенку: Ви зрадили Гордєєва, який вірно вам служив, через "купку активістів"

Підозрюваний в організації вбивства Катерини Гандзюк голова Херсонської обласної ради Владислав Мангер розкритикував Президента Петра Порошенка за його намір звільнити голову Херсонської обдержадміністрацій Андрія Гордєєва.

Мангер - Порошенку: Ви зрадили Гордєєва, який вірно вам служив, через "купку активістів"

Як передає Цензор.НЕТ, про це Мангер написав у неділю на своїй сторінці у Facebook.

Він нагадав, що представники ініціативи "Хто замовив Катю Гандзюк?" повідомили, що отримали запевнення Порошенка в тому, що відставку Гордєєва буде задоволено, а також, що це не останнє рішення в цій справі.

"Отже, голова ХОДА буде звільнений Президентом не через професійну діяльність, а тому, що... купка "активістів" наполягла на цьому", - обурюється Мангер.

"Потурати лише якійсь групі осіб, більшість із яких, я впевнений, Катерину навіть не знала, це щонайменше неправильно. Я не прихильник "Солідарності". Це очевидно. Але ваше рішення навіть у мене, опозиціонера, викликає здивування. Звільнити Гордєєва лише з примусу спільноти "Хто замовив Катю Гандзюк?" - це зрада людини, яка вірно вам служила!" - звернувся він до Порошенка.

Мангер також вважає, що своїм рішенням Президент дав можливість "будь-якому угрупованню, що називає себе "активістами", вирішувати питання державного значення, призначати свою владу і впливати на уряд".

"Якщо ми продовжуватимемо діяти подібним методам, нам ніколи не вдасться побудувати сильну державу, в якій буде комфортно жити всім, а не лише тим, хто горлатіший, нахабніший і безпринципніший", - написав глава облради, якого підозрюють в організації вбивства.

Мангер - Порошенку: Ви зрадили Гордєєва, який вірно вам служив, через купку активістів 01
Мангер - Порошенку: Ви зрадили Гордєєва, який вірно вам служив, через купку активістів 02

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики