Цензор.НЕТ

07.04.19 18:10

Агітацію перед другим туром виборів президента можна починати з 8 квітня, - глава ЦВК Сліпачук

З 8 квітня громадяни мають право брати участь в агітаційних кампаніях кандидатів у президенти.

Агітацію перед другим туром виборів президента можна починати з 8 квітня, - глава ЦВК Сліпачук

Про це під час брифінгу повідомила голова Центральної виборчої комісії Тетяна Сліпачук, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.

Є дуже важливим, що з завтрашнього дня наші кандидати мають можливість юридично і наші громадяни мають можливість брати участь в агітаційній кампанії кожного з кандидатів. Це також є важливим питанням, оскільки до цього така передвиборна агітація була не в межах чинного законодавства", - сказала Сліпачук.

Також за її словами, підсумки виборів з дня голосування були встановлені протягом 7 днів. "Якщо в 2014 році був 31 протокол з поміткою "уточнено", то в цьому році був 41 такий протокол. Але ми змогли опрацювати документи і отримати уточненні протоколи та їх опрацювати в коротший термін", - сказала вона.

Крім того, голова ЦВК додала, що ухвалення сьогоднішнього рішення щодо другого туру дає можливість кандидатам розпочати направлення до ЦВК подання щодо складу окружних виборчих комісій. "Це дуже важливо, тому що завтра останній день, і ми фактично розблокували юридично цей процес", - сказала Сліпачук.

Нагадуємо, 7 квітня Центральна виборча комісія оголосила другий тур виборів Президента України.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики