Цензор.НЕТ

07.04.19 22:52

"До тих, хто голосував за мене, і до тих, хто не голосував за мене, я вас почув. І це був, можливо, один із найважчих уроків у моєму житті", - Порошенко

Президент України Петро Порошенко зазначає, що почув і тих українців, які підтримали його в першому турі виборів, і тих, хто голосував проти нього.

"До тих, хто голосував за мене, і до тих, хто не голосував за мене, я вас почув. І це був, можливо, один із найважчих уроків у моєму житті", - Порошенко

Про це він сказав в ефірі телеканалу "Україна", передає Цензор.НЕТ із посиланням на сайт глави держави.

На уточнююче запитання, щодо стадіону "Олімпійський", де під час дебатів кандидатів будуть десятки тисяч глядачів, серед яких як прихильники Петра Порошенка, так і ті, хто за нього не голосували, яким чином він буде переконувати останніх, Президент відповів: "Там будуть українці. Там будуть громадяни України". Глава держави підкреслив, що ключова позиція – не лише те, що буде сказано про майбутнє, але і які висновки зроблено.

Президент нагадав, що 31 березня одразу же після  завершення оприлюднення результатів екзит-полів наголосив: "До тих, хто голосував за мене, і до тих, хто не голосував за мене, я вас почув. І це був, можливо, один із найважчих уроків у моєму житті. Це абсолютно сильний стимул для того, щоб мною були проаналізовані всі п`ять років, включно з усіма помилками, які були зроблені. І на наступні п`ять років цей урок я дуже добре засвоїв".

Відповідаючи на запитання, що може змінитися, Петро Порошенко наголосив: "Твердо будуть змінені ключові речі. Відбудуться суттєві зміни в команді. Буде велика кількість нових молодих людей".

Він зазначив, що зараз аналізує велику кількість пропозицій і вони будуть представлені.

"Твердо будуть продовжені реформи, які забезпечать економічне зростання і подолання бідності і забезпечення добробуту", - додав Президент.

"Буде суттєво укріплена обороноздатність держави", - також сказав він.

Петро Порошенко підкреслив, що буде різко прискорено і економічне зростання, і наш рух до Євросоюзу. "Вже в грудні  буде запропоновано країнам-членам НАТО підписати План дій щодо членства в НАТО", - сказав Президент.

Глава держави наголосив, що будуть повернені додому українці, яких зараз тримають у в’язницях Москви як військовополонених.

"Буде зроблено велику кількість кроків, які значно зміцнять мир, бо це буде зараз моїм першим пріоритетом", - наголосив Президент.

Петро Порошенко повідомив, що відбудеться його візит до Берліну. "Сьогодні є заява наших партнерів про те, що терміново буде відновлено діяльність "Нормандського формату", - додав він.

"Нам є що робити. Ми точно знаємо куди, коли і як рухатись", - підкреслив Президент.

Дивіться також на "Цензор.НЕТ": Порошенко запросив Зеленського на дебати 14 квітня на НСК "Олімпійський". ВIДЕО

Нагадаємо, раніше ЦВК офіційно оголосила результати першого туру виборів і назвала кандидатів, які виходять у другий тур, це - Володимир Зеленський і Петро Порошенко.

З 8 квітня кандидати можуть починати передвиборну агітацію, оскільки раніше це було заборонено.

Другий тур президентських виборів відбудеться 21 квітня.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики