Цензор.НЕТ

08.04.19 14:05

"Путін завжди відкритий для діалогу", - Пєсков про намір Зеленського вести переговори з президентом РФ

Прес-секретар російського президента Дмитро Пєсков заявив, що "Путін відкритий для діалогу", коментуючи слова кандидата в президенти України Володимира Зеленського, який сказав, що в разі обрання постарається якомога швидше досягти дієвого припинення вогню на Донбасі і має намір для цього напряму спілкуватися з керівництвом Росії.

"Путін завжди відкритий для діалогу", - Пєсков про намір Зеленського вести переговори з президентом РФ

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на російське інформагентство ТАСС.

"Путін завжди відкритий для діалогу, за винятком ситуацій, коли цей діалог намагаються обрамити різними провокаціями, прикрасити диверсіями і так далі. У цьому випадку реакція Путіна вельми чітка, недвозначна і рішуча. Але при цьому президент Путін завжди був і залишається прихильником діалогу для вирішення тих проблем, які стоять на порядку денному", - сказав Пєсков.

Прес-секретар зазначив, що "ситуацію в Донбасі мають врегулювати самі українці".

"Путін неодноразово говорив, що для того, щоб врегулювати конфлікт на Донбасі, головне - це не діалог з Москвою, бо Москва не є учасницею цього конфлікту. Це внутрішньоукраїнський конфлікт, і його можуть вирішити самі українці, якщо вони говоритимуть один з одним" , - сказав Пєсков.

Нагадаємо, 7 квітня Кандидат у президенти Володимир Зеленський заявив про готовність вести переговори з президентом Російської Федерації Володимиром Путіним, але підкреслив, що при цьому не може йтися про жертвування якимись територіями чи людьми.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики