Цензор.НЕТ

08.04.19 16:59

Правоохоронці відкрили 254 кримінальні провадження щодо порушень під час виборчого процесу, - радник глави МВС Варченко. ІНФОГРАФІКА

Міністерство внутрішніх справ провело аналіз за результатами першого туру.

Про це йшлося 8 квітня під час спільного брифінгу радників міністра внутрішніх справ Івана Варченка і Зоряна Шкіряка, передає Цензор.НЕТ із посиланням на сайт відомства.

"Ми робили правоохоронний аналіз за результатами першого туру. Є один акцент, який змушує нас серйозно розглянути результати голосування по всій Україні - це "аномальні дільниці", - заявив Іван Варченко.

За словами радника міністра "аномальні дільниці", це ті дільниці, які за результатами голосування за кандидата відрізняються від середньостатистичної пропорції в межах виборчого округу чи в межах області.

"Ми провели аналіз практично всіх виборчих дільниць по Україні, їх майже 30 тисяч. Було зафіксовано 30 "аномальних дільниць" у Донецькій області та по кілька дільниць у Львівській, Одеській та деяких інших областях. Зазначу: їх кількість порівняно незначна, вони суттєво не впливають не результати виборів, проте під час повторного голосування ми посилимо участь наших правоохоронців на таких дільницях",- заявив радник міністра.

Також Іван Варченко наголосив, що до другого туру голосування МВС чекає від місцевої влади якісного формування списків виборців, без "мертвих душ". "Ми б хотіли, щоб до другого туру було значно менше "мертвих душ". Щоб органи державної влади та місцевого самоврядування, на які покладена робота з формування списків виборців, якісно зробили свою роботу вже до другого туру".

Як пише УНН, до дня голосування на виборах президента, 31 березня у нас в Україні було зафіксовано 5266 звернень громадян про порушення під час виборчої кампанії. За цими 5266 зверненнями було розпочато 254 кримінальні провадження.

За словами Варченка, 31 березня, було зафіксовано 2467 звернень щодо порушень, за результатами розгляду того ж дня було розпочато 60 кримінальних проваджень.

Правоохоронці відкрили 254 кримінальні провадження щодо порушень під час виборчого процесу, - радник глави МВС Варченко 01

Правоохоронці відкрили 254 кримінальні провадження щодо порушень під час виборчого процесу, - радник глави МВС Варченко 02
Правоохоронці відкрили 254 кримінальні провадження щодо порушень під час виборчого процесу, - радник глави МВС Варченко 03

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики