Цензор.НЕТ

09.04.19 08:23

Не стверджую, що Зеленський наркоман, але якщо не здасть аналізи - заберу слова назад, - Порошенко

Чинний глава держави і кандидат у президенти Петро Порошенко заявив, що він не говорив про те, що його опонент, кандидат у президенти Володимир Зеленський має наркотичну залежність.

Не стверджую, що Зеленський наркоман, але якщо не здасть аналізи - заберу слова назад, - Порошенко

Як передає Цензор.НЕТ, про це Порошенко заявив в ефірі "Свободи слова" на ICTV.

"Хочу наголосити, я не стверджую, що Володимир Зеленський є наркоманом. Не стверджую і не стверджував. У мене немає для цього жодних підстав. Я наголошую на праві громадян України мати 100%-ві гарантії, що майбутній президент і майбутній Верховний головнокомандувач гарантовано не є залежним від наркотиків", - зазначив Петро Порошенко.

Порошенко сказав, що знає, які важливі речі підписуються Верховним головнокомандувачем і до яких це може призвести наслідків, якщо буде підписуватися "в стані наркотичного дурману".

Він зазначив, що був здивований, коли почув про пропозицію Зеленського зробити відповідні аналізи.

"Я з подивом почув звернення Володимира, що ми маємо пройти дослідження на алкоголь і наркотичну залежність, тому що це фейки російської пропаганди, що Порошенко у нас "п'є - не просихає"", - додав Порошенко.

Глава держави знову закликав Володимира Зеленського пройти тест у Всесвітньому антидопінговому агентстві, як це раніше запропонував кандидатам у президенти Володимир Кличко.

"Є всесвітньо відома антидопінгова компанія. Володимир Кличко зробив крок, я не знав про нього, взяти участь у цьому дослідженні, щоб зняти всі питання. Очевидно, я готовий. Володимире Олександровичу, і вам наполегливо раджу. Не морочте голову, не бійтеся, не ховайтеся. Такий уже хрест публічної особи, не кажучи про Президента: бути відкритим, не ховатися, щоб суспільство могло знати про тебе все. А коли ти ховаєшся, не даєш можливості це зробити, то виникає обґрунтована підозра. І тоді я відкличу ті слова, з яких я почав", - сказав Президент.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики