Цензор.НЕТ

09.04.19 07:55

Порошенко про дебати: "Не може 45-мільйонна країна "купувати кота в мішку""

Проведення дебатів між кандидатами в Президенти є не лише вимогою закону, а й необхідною умовою для свідомого вибору українців.

Порошенко про дебати: "Не може 45-мільйонна країна "купувати кота в мішку""

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу Президента, про це глава держави Петро Порошенко повідомив в ефірі програми "Свобода слова" на телеканалі ICTV.

"Мені не цікаве спілкування щодо дебатів по формі. Я вважаю, що дебати - це є ключовий елемент демократії. Не може 45-мільйонна країна "купувати кота в мішку" - голосувати за віртуальну людину, яку вона бачить лише по телебаченню, з фільмів. Ви маєте право поставити питання і на них отримати відповідь. Ви маєте право почути, а які позиції цього кандидата щодо ключових аспектів існування держави: безпека, зовнішня політика, права і свободи громадян, економіка, боротьба з корупцією, боротьба з олігархами", - наголосив Президент.

Він нагадав, що вимога проведення таких дебатів між кандидатами закріплена законодавчо. Водночас Глава держави зауважив, що вважає не найкращим місцем для проведення дебатів стадіон: "Бо це не шоу, це не вистава і це не спортивні змагання".

"Бо програє, якщо країна "купить кота в мішку", не той, хто посів друге місце, а програє велика нація. Бо вона позбавляється майбутнього. Кожен громадянин, його дружина, його батьки, його діти... І це величезна ціна... Ми маємо право вимагати, що дебати мають бути", - додав Петро Порошенко.

Президент зазначив, що саме тому він відреагував на пропозицію Володимира Зеленського і сказав - стадіон, так стадіон. "Насмілься, вийди і покажи... Щоб країна мала можливість свідомо обирати лідера на наступні п’ять років", - додав Петро Порошенко.

Глава держави також нагадав, що 19 квітня, відповідно до закону, мають відбутися дебати в студії Суспільного телебачення. Він також наголосив, що відповідально ставиться до того, що українці мають свідомо обирати того, хто стане Президентом.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики