Цензор.НЕТ

09.04.19 09:30

Я особисто - як громадянин України - за вступ до НАТО, але потрібно пояснити людям, що це не якийсь дракон, - Зеленський на зустрічі з Расмуссеном, Квасневським і Більдтом. ФОТО

Кандидат у президенти Володимир Зеленський провів зустріч із представниками наглядової ради Ялтинської європейської стратегії (YES).

Про це йдеться в повідомленні на сторінці команди Зеленського, передає Цензор.НЕТ.

"6 квітня Володимир Зеленський провів зустріч з представниками наглядової ради Ялтинської європейської стратегії (YES), де обговорив євроатлантичні перспективи та бачення подальших реформ в Україні — курс України на ЄС і НАТО залишиться незмінним, однак рішення про вступ до Північноатлантичного альянсу має ухвалити народ шляхом референдуму", - йдеться в повідомленні.

Я особисто - як громадянин України - за вступ до НАТО, але потрібно пояснити людям, що це не якийсь дракон, - Зеленський на зустрічі з Расмуссеном, Квасневським і Більдтом 01

"Я особисто - як громадянин України — за вступ до НАТО, але потрібно пояснити людям, що НАТО — це не якийсь дракон", — зазначив кандидат у Президенти.

Колишній генеральний секретар НАТО Андерс Фог Расмуссен підкреслив: "Гадаю, найважливіше — встановити хороші контакти з лідерами європейських держав. І ми допомагатимемо вам у цьому, якщо ви переможете на виборах. Для нас це важливо, бо Україна — головний стратегічний партнер Євросоюзу. А зважаючи на те, що в кінці травня об'єднана Європа обиратиме парламент, вкрай важливо, щоб новий український президент налагодив зв'язки якомога швидше".

Із Зеленським на зустрічі були присутні члени його команди - Олександр Данилюк, Іван Баканов і Руслан Рябошапка.

"Усі ці люди, котрі сидять поруч зі мною, — експерти нашої команди. У нас є ще багато осіб на прикметі. Чимало пропозицій від людей — професіоналів і від так званої старої системи. Але ми думаємо над цим. Тому що не хочемо бачити старі обличчя. Ми хочемо йти вперед, з новими кадрами", — підкреслив Зеленський.


Крім цього, були обговорені підсумки першого туру виборів. Колишній міністр закордонних справ Швеції Карл Більдт підкреслив, що він відбувся прозоро і це є позитивним сигналом для світової спільноти.

Я особисто - як громадянин України - за вступ до НАТО, але потрібно пояснити людям, що це не якийсь дракон, - Зеленський на зустрічі з Расмуссеном, Квасневським і Більдтом 02

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики