Цензор.НЕТ

09.04.19 09:37

"Не наступний президент здасть Україну Путіну. Якщо це станеться - це буде наша з вами вина", - Андрусів

Українці мають навчитися брати відповідальність на себе, а не вішати її на конкретне прізвище, але якщо наступний президент здасть Україну Путіну, то це буде вина самих українців.

"Не наступний президент здасть Україну Путіну. Якщо це станеться - це буде наша з вами вина", - Андрусів

Як інформує Цензор.НЕТ, про це на своїй сторінці у Facebook написав виконавчий директор Українського інституту майбутнього (UIF), громадський діяч, кандидат політичних наук, аналітик і публіцист Віктор Андрусів.

"Чи розуміє більшість з вас, хто впадає в істерику з приводу наступного президента, що ви звичайні латентні патерналісти? Такі ж, як і бабусі чи совки, які очікують, що держава їм все винна. Оці всі сльози і соплі, про те, що хтось здасть нас Путіну, що буде реванш, що це кінець - чи розумієте ви, що кожним таким постом чи фразою, ви множите себе і активні частини суспільства на нуль?" - написав він.

Андрусів підкреслив, що не Порошенко зупиняв Путіна в 2014 році: "Так, його заслуги великі, і я з повагою ставлюся до всього, що він зробив і досягнув. Але це були волонтери і добровольці".

"Не Порошенко проводив усі реформи. Так, без нього, можливо, їх не було б. Але за ними теж стояли сотні реформаторів, які кинули комфортні бізнес умови і пішли щось міняти. Не наступний Президент здасть Україну Путіну. Якщо це станеться - це буде наша з вами вина", - написав він, додавши, що українці мають навчитися брати відповідальність на себе, а не вішати її на конкретне прізвище.

"Патерналізм - це єдине, що залишилося декомунізувати в наших мізках", - резюмував експерт.

Не наступний президент здасть Україну Путіну. Якщо це станеться - це буде наша з вами вина, - Андрусів 01

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики