Цензор.НЕТ

09.04.19 10:00

Сподіваюся, до парламентських виборів Рада ухвалить новий Виборчий кодекс, - Парубій

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій зазначає, що в наступні півроку парламент так само займатиметься "конкретними речами".

Сподіваюся, до парламентських виборів Рада ухвалить новий Виборчий кодекс, - Парубій

Про це він сказав в ефірі програми "Свобода слова" на ICTV, передає Цензор.НЕТ із посиланням на УНІАН.

Відповідаючи на запитання щодо роботи Верховної Ради, з огляду на наближення парламентських виборів, які мають відбутися в жовтні, спікер сказав: "Парламент і надалі, і ті півроку, які працюватиме, буде займатися змістовними речами. У нас на порядку денному є і Виборчий кодекс, і ціла низка надважливих законів, які, я маю велику амбіцію, ми маємо ще ухвалити за ці півроку".

Водночас Парубій наголосив на тому, наскільки президентські вибори будуть важливими і визначальними для "політичної структури в українському суспільстві та в українському парламенті".

На запитання, чи може Виборчий кодекс бути ухвалений до парламентських виборів, голова ВР висловив сподівання, що парламент зможе пройти 4,5 тисячі поправок, які надійшли до законопроекту, і що "ми зможемо ухвалити позитивне рішення".

"Ви знаєте, я - автор Виборчого кодексу, який у першому читанні набрав 226 голосів. Це моя велика амбіція, і в мене є великі сподівання на те, що цей шлях ми зможемо пройти ... Я не можу говорити впевнено, але я скажу, що зроблю для цього все можливе як глава українського парламенту. Я сподіваюся, що ми зможемо пройти ті 4,5 тис. правок і ухвалити позитивне рішення", - сказав Парубій.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики