Цензор.НЕТ

09.04.19 17:08

У Зеленського представили розширений список експертів у ключових сферах

Команда кандидата в президенти Володимира Зеленського назвала нових експертів, серед яких екс-перший заступник міністра інфраструктури Володимир Шульмейстер - транспорт і інфраструктура, і екс-перший заступник голови Національної телерадіокомпанії Олександр Харебін - інформаційна і мовна політика, загальнополітичні питання.

зеленский

У розширеному списку, переданому ЗМІ у вівторок для подачі запитів, також почесний президент і керівник практики банківського та фінансового права юркомпанії Jurimex Данило Гетьманцев - оподаткування, публічні фінанси, банківське право і глава ГО "Всеукраїнська організація "Зелений фонд" Олег Бондаренко - екологія, правові питання, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна.

Крім того, серед нових імен у цьому переліку завідувач кафедри права Київського національного лінгвістичного університету Олександр Мережко - E-government і народовладдя, засновник школи мерів і екс-претендент на пост мера Хмельницького Руслан Рохов – місцевий і регіональний розвиток, юрист Hillmont Partners Вадим Галайчук.

До списку радників, як і раніше, внесено троє: колишні міністри - фінансів Олександр Данилюк і економрозвитку і торгівлі Айварас Абромавічус, а також екс-заступник міністра юстиції Руслан Рябошапка.

Безпосередньо представниками команди "Зе!" названі спікер Дмитро Разумков, глава передвиборчого штабу Іван Баканов, ідеолог партії "Слуга народу" Руслан Стефанчук, координатор Олександр Корнієнко, координатор Діджитал напрямку Михайло Федоров і Святослав Юраш.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики