Цензор.НЕТ

10.04.19 09:58

Штаб Зеленського назвав перші 10 кроків їхнього кандидата в разі перемоги: Аудит держави, "секретний план" для Ради і розширення Нормандського формату: штаб Зеленського назвав перші 10 кроків їхнього кандидата в разі перемоги

У передвиборчому штабі кандидата в президенти Володимира Зеленського розповіли про його перші 10 кроків у разі перемоги на виборах.

Штаб Зеленського назвав перші 10 кроків їхнього кандидата в разі перемоги: Аудит держави, "секретний план" для Ради і розширення Нормандського формату: штаб Зеленського назвав перші 10 кроків їхнього кандидата в разі перемоги

Про це розповіли ідеолог передвиборчої кампанії Зеленського Руслан Стефанчук і експерт штабу з економічних питань Данило Гетманцев, передає Цензор.НЕТ із посиланням на ЛігаБізнесІнформ.

"Висновок після зустрічі: ідей багато, але про них не хочуть детально розповідати або вони ще не фіналізовані", - зазначає видання.

У підсумку, 10 перших кроків Зеленського в разі перемоги на виборах викладені так:

"Запросить Велику Британію і США в нормандський формат. Команда готує візити до канцлера Німеччини Ангели Меркель, президента Франції Емманюеля Макрона і президента США Дональда Трампа. Президент Зеленський готовий до прямих переговорів із Росією за участю міжнародних партнерів. З терористами "ЛНР" і "ДНР" переговорів не буде. Також Зеленський збирається вивести з переговорного процесу екс-главу АП Віктора Медведчука, як посередника між Україною і Росією.

Усуне конкуренцію між Міноборони і Генштабом. Про що йдеться - невідомо. Прикладів "конкуренції" в команді не назвали, як буде реалізовувати - не розповісти. Мовляв, це військове питання, а на цю тему озвучувати нічого не будуть "ні до виборів, ні після" виборів.

Призначить чесних суддів Вищого антикорупційного суду. Зеленський довіряє результатам конкурсу, який був проведений за участю міжнародних експертів.

Запропонує Верховній Раді прийняти закон про медіацію. Зеленський вважає, що у людини має бути вибір: йти в суд або використовувати систему альтернативних способів вирішення спорів.

Внесе в Раду економічний блок законопроектів. П'ятивідсоткова податкова амністія, податок на виведений капітал і Служба фінансових розслідувань. Зеленський хоче, щоб амністія стартувала з 2020 року. Законопроект готовий, але показати його команда не захотіла. Одночасно Зеленський попросить Раду ратифікувати конвенцію MCAA про міжнародний обмін податковою інформацією - це дозволить автоматично дізнаватися про рахунки і компанії громадян за кордоном.

Внесе кандидатури глав Міноборони, МЗС, СБУ та ГПУ. Обіцяє озвучити прізвища до 19 квітня. Переговори, заявляють у команді, проведені, але називати прізвища не хочуть. Мовляв, щоб не було проблем у кандидатів. Називають як приклад ситуацію із Сергієм Кривоносом, якому Зеленський нібито пропонував посаду начальника Генштабу, але потім він прийняв пропозицію Порошенка стати заступник секретаря РНБО.

Неофіційно співрозмовники називають такі імена: МЗС - екс-міністр фінансів Олександр Данилюк, ГПУ - екс-прокурор США Марта Борщ, або екс-глава Національного антикорупційного управління Румунії Лаура Ковеші. СБУ - Ігор Смешко.

Зеленський попросить Раду прийняти пакет законопроектів про народовладдя. Теж не показали. Кажуть - законопроекти ще пишуться. Ідея - врегулювати загальнонаціональні та місцеві референдуми й узаконити народні петиції; процедура відкликання нардепів; процедура імпічменту президента.

Проведе аудит держави. Зеленський створить при президенті консультативний орган з експертів, в тому числі міжнародних, які проведуть аудит протягом трьох-чотирьох місяців. Мета - щоб Зеленський зрозумів, що відбувається в країні, що було зроблено і так далі.

Запровадить "секретний план" для Ради. Поскільки більшість рішень неможливі без Верховної Ради, Зеленський хоче налагодити співпрацю з депутатами. А якщо співпраці не вийде, обіцяють впровадити інші варіанти, "які багатьох здивують". Теж - ніяких деталей, про що йдеться.

Реформує Адміністрацію Президента. Зеленський збирається оновити АП і прибрати так званих кураторів. На думку його команди, АП має виконувати дві функції: канцелярії і органу, який "напрацьовує нові ідеї і дає поштовх". Обіцяє розсекретити список гостей АП".

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики