Цензор.НЕТ

10.04.19 11:58

Порошенко сьогодні повторно здасть аналізи, цього разу - представникам VADA, - АП

В Адміністрації Президента заявили, що Петро Порошенко прийде сьогодні в призначений час на НСК "Олімпійський" і здасть аналізи представникам VADA.

Порошенко сьогодні повторно здасть аналізи, цього разу - представникам VADA, - АП

Про це Цензор.НЕТ повідомляє з посиланням на "Інтерфакс-Україна".

"Порошенко піде на "Олімпійський" у визначений Володимиром Кличком час", - заявили в Адміністрації Президента України.

Раніше в середу український боксер, екс-чемпіон світу Володимир Кличко закликав кандидатів на пост президента України Петра Порошенка і Володимира Зеленського в другій половині дня середи, 10 квітня, прибути на НСК "Олімпійський" і здати аналізи представникам антидопінгової організації VADA, які приїхали до Києва.

"Я закликаю добровільно кандидатів у президенти України сьогодні прийти в НСК "Олімпійський" між 15 і 18 і повторно здати аналізи в компетентні організації та лабораторії", - заявив він на спільній прес-конференції з представниками VADA в середу в Києві.

Нагадаємо, 3 квітня кандидат у президенти Володимир Зеленський викликав президента Петра Порошенка на дебати на НСК "Олімпійський". Зеленський також зажадав, щоб перед дебатами обидва кандидати здали аналізи. За його словами, це необхідно, щоб переконатися: на посаду президента не претендують ні алкоголіки, ні наркомани.

Порошенко прийняв виклик Зеленського на дебати на "Олімпійському".

4 квітня спікер виборчого штабу Петра Порошенка Олег Медведєв заявив, що президент завтра о 9 ранку чекає в медичній частині НСК "Олімпійський" (Київ) кандидата в президенти Володимира Зеленського для здачі аналізів.

Пізніше Володимир Зеленський запропонував Юлії Тимошенко стати "незалежним арбітром" на дебатах між ним і Петром Порошенком.

5 квітня Зеленський в прямому ефірі здав аналізи в приватній клініці. Пізніше Порошенко здав аналізи на НСК "Олімпійський".

7 квітня Порошенко запросив Зеленського на дебати 14 квітня на НСК "Олімпійський". 8 квітня Зеленський заявив: "Мої дебати з Порошенком відбудуться 19 квітня на НСК" Олімпійський".

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики