Цензор.НЕТ

10.04.19 12:05

Порошенко і Зеленський прислали в НСК "Олімпійський" запити на проведення дебатів

Національний спортивний комплекс "Олімпійський" отримав від уповноважених представників кандидатів у президенти Петра Порошенка і Володимира Зеленського запити на проведення дебатів.

Порошенко і Зеленський прислали в НСК "Олімпійський" запити на проведення дебатів

Про це повідомляється на офіційному сайті НСК, інформує Цензор.НЕТ.

Від представника Порошенка запит надійшов на 14 і 19 квітня 2019 року, від представника Зеленського - на 19 квітня 2019 року.

"ДП НСК "Олімпійський" ініційовало переговорний процес з представниками зазначених кандидатів з приводу забезпечення проведення дебатів на території спортивного комплексу", - сказано в повідомленні.

Нагадаємо, 3 квітня кандидат у президенти Володимир Зеленський викликав президента Петра Порошенка на дебати на НСК "Олімпійський". Зеленський також зажадав, щоб перед дебатами обидва кандидати здали аналізи. За його словами, це необхідно, щоб переконатися: на посаду президента не претендують ні алкоголіки, ні наркомани.

Порошенко прийняв виклик Зеленського на дебати на "Олімпійському".

4 квітня спікер виборчого штабу Петра Порошенка Олег Медведєв заявив, що президент завтра о 9 ранку чекає в медичній частині НСК "Олімпійський" (Київ) кандидата в президенти Володимира Зеленського для здачі аналізів.

Пізніше Володимир Зеленський запропонував Юлії Тимошенко стати "незалежним арбітром" на дебатах між ним і Петром Порошенком.

5 квітня Зеленський в прямому ефірі здав аналізи в приватній клініці. Пізніше Порошенко здав аналізи на НСК "Олімпійський".

7 квітня Порошенко запросив Зеленського на дебати 14 квітня на НСК "Олімпійський". 8 квітня Зеленський заявив: "Мої дебати з Порошенком відбудуться 19 квітня на НСК" Олімпійський".

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики