Цензор.НЕТ

10.04.19 13:16

Кабмін погодив звільнення Степанова і Гордєєва

Під час закритої частини засідання Кабінет міністрів погодив звільнення голови Одеської ОДА Максима Степанова і голови Херсонської ОДА Андрія Гордєєва.

Кабмін погодив звільнення Степанова і Гордєєва

Про це розповів у коментарі журналістам після засідання уряду нардеп Олексій Гончаренко, повідомляє Цензор.НЕТ.

"Звільнено двох голів обласних державних адміністрацій пана Гордєєва і пана Степанова", - сказав Гончаренко.

Він зазначив, що глава херсонської ОДА Гордєєв добровільно написав заяву на звільнення, в той час як Степанова звільнили за неефективну роботу.

"Я показав моніторинг соціально-економічного розвитку регіонів за січень-грудень 2018 року. На жаль, за минулий рік Одеська область показала найгірший результат, найбільше падіння на 8 місць. Тобто в 2017 році ми були за цим рейтингом на 14 місці в країні, а в 4 кварталі 2018 впали на 22 місце. Гірше нас тільки Закарпаття, Донецька і Луганська області", - сказав Гончаренко.

"Тому не треба переводити все це в політичну площину, а просто відповідати за свою роботу", - додав нардеп.

Гончаренко заявив, що на його думку, з посад мають іти ті, хто не справляються з роботою.

Нагадуємо, президент України П.Порошенко своїм указом від 6 квітня відсторонив Максима Степанова від посади голови Одеської обласної державної адміністрації. Іншим указом президент тимчасово поклав виконання обов'язків голови Одеської ОДА на першого заступника керівника облдержадміністрації Сергія Паращенка. Пізніше цього дня відсторонений Степанов на брифінгу заявив, що вважає відповідний указ незаконним, оскільки президент вийшов за межі Конституції.

Міністр Кабінету міністрів Олександр Саєнко повідомив, що уряд не ухвалював рішень щодо відсторонення Степанова з посади голови Одеської ОДА.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики