Цензор.НЕТ

10.04.19 13:49

СБУ оголосила в розшук прокремлівського пропагандиста Скачка

Служба безпеки України оголосила в розшук підозрюваного в посяганні на територіальну цілісність країни учасника інтернет-ресурсу "Антифашист" Володимира Скачка. Про це свідчить розшукова картка, розміщена на сайті Міністерства внутрішніх справ України.

СБУ оголосила в розшук прокремлівського пропагандиста Скачка

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на сайт МВС.

59-річний Скачко вказаний як особа, яка переховується від органів досудового розслідування.

Підозрюваний зник 11 березня в Києві.

Нагадаємо, в березні прокуратура Автономної Республіки Крим провела обшук у квартирі громадянина України, розміщував у ЗМІ матеріали, що закликають до зміни державних кордонів України.

"Під час обшуку було виявлено та вилучено низку матеріалів антиукраїнської спрямованості, які починаючи з 2014 року поширювалися в українських і російських ЗМІ, в тому числі і ті, які містять заклики до вчинення дій, спрямованих на зміну меж території України і низку предметів з символікою держави -окупанта, що пропагує окупацію півострова", - повідомляють у прокуратурі.

За даними Цензор.НЕТ, це Володимир Скачко. До 2014 року він був головним редактором тижневика "Київський телеграф". В останні 5 років Скачко редагував інтернет-ресурс "Антифашист". Він активно писав і публікував матеріали, що закликають до порушення цілісності території України. Був частим гостем на пропагандистських ток-шоу в ефірі російського телебачення.

СБУ оголосила в розшук прокремлівського пропагандиста Скачка 01

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики