Цензор.НЕТ

10.04.19 15:56

"Не треба зіскакувати, треба просто прийти і попісяти", - спікер передвиборчого штабу Порошенка Медведєв закликав Зеленського здати аналізи VADA

VADA обіцяє через три дні надати результати аналізів кандидатів у президенти України.

"Не треба зіскакувати, треба просто прийти і попісяти", - спікер передвиборчого штабу Порошенка Медведєв закликав Зеленського здати аналізи VADA

Про це під час сьогоднішнього брифінгу сказав спікер передвиборчого штабу президента України Петра Порошенка Олег Медведєв, передає Цензор.НЕТ.

"Сьогодні після 16 години на стадіоні "Олімпійський" у лабораторії президент України Петро Порошенко повторно здасть аналізи на предмет визначення залежності від алкоголю і наркотиків. ... Якщо ми вже увійшли в цю історію, нагадаю, що ініціював здачу аналізів Володимир Зеленський, то мусисо дійти до кінця і довести на підставі незалежної міжнародної експертизи чесність, об'єктивність аналізів, щоб результати цих аналізів ніхто не ставив під сумнів", - заявив Медведєв.

"Ми шкодуємо, що ця тема так багато займає місця у виборчій кампанії. Нам якось трошки ніяково перед зовнішнім світом. Але ми прийняли цей челендж від команди Зеленського, тому не треба зіскакувати, треба просто прийти і попісяти і зняти всі питання у суспільства, міжнародної спільноти", - сказав Медведєв.

За його даними, волонтерська антидопінгова організація VADA, яка чекає обох кандидатів для аналізів, надасть результати через три дні.

"І орієнтовно, за моїми даними, в понеділок ми всі заспокоїмося і забудемо про це питання, і у нас цілий тиждень буде якась змістовна дискусія", - зазначив представник штабу Порошенка.

Раніше в середу український боксер, екс-чемпіон світу Володимир Кличко закликав кандидатів на пост президента України Петра Порошенка і Володимира Зеленського в другій половині дня середи, 10 квітня, прибути на НСК "Олімпійський" і здати аналізи представникам антидопінгової організації VADA, які приїхали до Києва.

Нагадаємо, 3 квітня кандидат у президенти Володимир Зеленський викликав президента Петра Порошенка на дебати на НСК "Олімпійський". Зеленський також зажадав, щоб перед дебатами обидва кандидати здали аналізи. За його словами, це необхідно, щоб переконатися: на посаду президента не претендують ні алкоголіки, ні наркомани.

Порошенко прийняв виклик Зеленського на дебати на "Олімпійському".

4 квітня спікер виборчого штабу Петра Порошенка Олег Медведєв заявив, що президент завтра о 9 ранку чекає в медичній частині НСК "Олімпійський" (Київ) кандидата в президенти Володимира Зеленського для здачі аналізів.

Пізніше Володимир Зеленський запропонував Юлії Тимошенко стати "незалежним арбітром" на дебатах між ним і Петром Порошенком.

5 квітня Зеленський в прямому ефірі здав аналізи в приватній клініці. Пізніше Порошенко здав аналізи на НСК "Олімпійський".

7 квітня Порошенко запросив Зеленського на дебати 14 квітня на НСК "Олімпійський". 8 квітня Зеленський заявив: "Мої дебати з Порошенком відбудуться 19 квітня на НСК" Олімпійський".

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики